Zamknij

Maneskin nagrał utwór z legendą rocka - Iggym Popem. Oto nowa wersja hitu "I Wanna Be Your Slave"

06.08.2021 13:11
Maneskin
fot. Rex Features/East News

Maneskin podjęli współpracę z prawdziwą legendą rocka. Zwycięzcy Eurowizji 2021 nagrali utwór "I Wanna Be Your Slave" z Iggym Popem.

Maneskin nie schodzi z ust mediów od wygranej Eurowizji 2021. Muzykę oraz bezkompromisowy wizerunek rockowego zespołu z Włoch pokochał cały świat. Niedawno w mediach społecznościowych artyści poinformowali fanów o wyjątkowej współpracy.

Maneskin opublikował nową wersję hitu "I Wanna Be Your Slave"

Zwycięzcy Eurowizji nagrali utwór z legendą rocka. Artyści w wywiadach podkreślają, że gatunek jest bardzo bliski ich sercom i wiele razy sugerowano im zmianę stylu. Jednak twórcy wierzyli, że muzyka rockowa dalej ma szansę w mainstreamie - jak widać, się nie pomylili.

Niedawno Maneskin opublikował kontrowersyjny teledysk do swojego hitu "I Wanna Be Your Slave". Klip, który odnosi się bezpośrednio do tekstu piosenki, przez wielu został uznany za wulgarny i przekraczający granice. Tym razem muzycy zaprezentowali numer w nowej odsłonie.

Maneskin i Iggy Pop w utworze "I Wanna Be Your Slave"

Najnowsza wersja "I Wanna Be Your Slave" jest już dostępna w streamingu. Słyszymy w niej legendarnego muzyka, pioniera punka - Iggy'ego Popa. W zaledwie 13 godzin utwór osiągnął niemal 300 tysięcy odtworzeń na YouTubie.