Zamknij

Maneskin opublikował krwawy klip do "Mammamia". Muzycy znowu wywołają skandal?

20.10.2021 11:54
Maneskin
fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Maneskin opublikował klip do najnowszego singla "Mammamia". Muzycy znowu postawili na mocny przekaz i kontrowersyjne kadry. Będzie kolejny skandal?

Maneskin podbił serca słuchaczy podczas Eurowizji 2021. Artyści udowodnili, że zapotrzebowanie na melodyjnego rocka, wpadającego w ucho nadal istnieje, a gatunek ma swoją niemałą grupę fanów. Wielbiciele włoskiej formacji doceniają idoli nie tylko za muzykę, ale też niepokorny wizerunek i kontrowersyjny, jak na działalność o tak dużej skali, przekaz.

Maneskin z klipem do "Mammamia". Wywołają kolejny skandal?

Artyści nie mają problemu z tym, aby opublikować na swoim Instagramie nagie zdjęcia. Nie stosują autocenzury także podczas tworzenia teledysków. "I Wanna Be Your Slave" ze względu na swoją bezpośredniość wywołała u odbiorców niemały szok. Czy podobnie będzie z kolejnym klipem formacji?

Maneskin opublikował teledysk do singla "Mammamia". Utwór ukazał się 8 października i natychmiast podbił serca słuchaczy. Klip do kompozycji wyreżyserował Rei Nadal, a niecałą dobę po premierze miał na koncie 1,5 miliona wyświetleń i niemal 15 tysięcy komentarzy.

W teledysku nie brakuje scen, które mogą budzić kontrowersje. Klip podobnie, jak reszta produkcji zespołu, jest niezwykle zmysłowy, tym razem jednak artyści zamieścili w swoim wideo wiele scen przemocy.

W klipie "Mammamia" obrywa każdy członek zespołu. Na ekranie leje się krew, muzycy uderzają w siebie instrumentami, podtapiają się w toalecie oraz dźgają nożem. Najwyraźniej Włosi dokładają wszelkich starań, by nie przestało być o nich głośno.

Klip możecie zobaczyć poniżej:

Maneskin w Polsce w 2022 roku

Maneskin wystąpi w Polsce już w 2022 roku. Muzycy udadzą się wkrótce w trasę koncertową "Loud Kids On Tour", a jeden z jej przystanków obejmie nasz kraj. Włosi zagrają 15 lutego 2022 roku na warszawskim Torwarze.