Zamknij

Maneskin prowokuje nowym teledyskiem. Półnagi Damiano David całuje się z kolegą [WIDEO]

16.07.2021 09:54
Maneskin
fot. mat. prasowe

Maneskin zaprezentował teledysk do hitu „I Wanna Be Your Slave”. Wideoklip zwycięzców Eurowizji 2021 już wywołuje kontrowersje. Nie brakuje w nim szokujących momentów nawiązujących do seksualności. W klipie widzimy m.in. Damiano Davida całującego się z kolegą z zespołu.

Maneskin, zwycięzca  Eurowizji 2021 bije rekordy popularności na całym świecie. Ich hity „Zitti e Buoni”, „Beggin’” i „I Wanna Be Your Slave” szturmują listy przebojów oraz serwisy streamingowe, gdzie osiągają niesamowite wyniki.

Włosi zaprezentowali właśnie kontrowersyjny teledysk do „I Wanna Be Your Slave”, w którym nie brakuje nagości, nawiązań do seksu i szokujących strojów. W klipie widzimy także pocałunek kolegów z zespołu, Damiano Davida i Ethana Torchio.

Zobacz też:  Maneskin grał kiedyś na ulicach Rzymu. Wtedy nikt ich jeszcze nie znał [WIDEO]

Maneskin szokuje teledyskiem „I Wanna Be Your Slave”. Damiano David całuje się z Ethanem Torchio

Maneskin wywoła skandal z teledyskiem do najnowszego przeboju „I Wanna Be Your Slave”? W klipie członkowie zespołu postanowili pokazać w kontrowersyjny sposób kwestię seksualności.

Nie brakuje więc nagości i szokujących stylizacji – Damiano David ubrał się m.in. w damską bieliznę, rajstopy i buty na obcasie. Włosi zdecydowali się nosić stroje i akcesoria Gucci z najbardziej ikonicznej kolekcji stworzonej przez dyrektora kreatywnego marki – Alessandro Michele.

Maneskin przedstawia klimat i tekst utworu, gdzie kontrastowe postacie mówią o seksualności we wszystkich niuansach… gdzie sprzeczności, które drzemią w każdym z nas sprawiają, że jesteśmy nieperfekcyjnymi, grzeszącymi ludźmi z potrzebą zbawienia – czytamy w opisie klipu.

Reżyserem teledysku jest Simone Bozelli, który zdobył nagrodę podczas 35. Międzynarodowego Tygodnia Krytyki Filmowej w Wenecji z krótkim metrażem „J’Adore”.

Maneskin w rozmowie z Radiem ZET

Zaczynali graniem na rzymskich ulicach, a teraz cała Europa śpiewa ich piosenki. Włoski zespół Maneskin parę tygodni temu wygrał Eurowizję w Rotterdamie i wdarł się przebojem na europejski rynek muzyczny. Muzycy odwiedzili po raz pierwszy Polskę, by wystąpić podczas Sopot Hit Festival. Przeczytaj  wywiad z Maneskin dla Radia ZET.

RadioZET.pl/mat.prasowe