Zamknij

Naga gwiazda Maneskin liże figurkę Matki Boskiej. To zdjęcie wywołało skandal: "Wstyd" [FOTO]

28.10.2021 11:21
Maneskin
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Maneskin znów szokuje. Basistka Victoria De Angelis opublikowała kilka zdjęć promujących nowy singiel zespołu "Mammamia". Na jednym z nich widzimy nagą gwiazdę liżącą figurkę Matki Boskiej. Kontrowersyjna fotografia wywołała oburzenie wśród internautów.

Victoria De Angelis to jedna z gwiazd zespołu Maneskin, który wygrał Eurowizję 2021. Pół Dunka, pół Włoszka nie kryje się z tym, że uwielbia kontrowersje i chętnie szokuje m.in. nagimi zdjęciami na Instagramie. Basistka znów wywołała skandal. Zamieściła w internecie fotografię, na której liże figurkę Matki Boskiej.

Skandal z Maneskin. Naga basistka Victoria De Angelis liże figurkę Matki Boskiej

Victoria De Angelis tym razem przesadziła? Tak twierdzi wielu fanów Maneskin, którzy nie szczędzą słów krytyki pod zdjęciem nagiej artystki pozującej z językiem na tle figurki Matki Boskiej. Według niektórych internautów członkini zespołu obraziła uczucia religijne.

"Nie jestem religijna, ale mogłaś okazać trochę szacunku Matce Boskiej i skupić swoją "uwagę" na czymś innym", "To zdjęcie to absolutny brak szacunku. Uwielbiam Maneskin od 2016 roku, ale to już jest po prostu za dużo", "Wstyd" – piszą fani.

Basistka Maneskin nie zdecydowała się odpowiedzieć na krytykę internautów. Co więcej, opublikowała kolejne szokujące zdjęcia z planu klipu.

Maneskin szokuje teledyskiem do "Mammamia"

W teledysku do najnowszego singla Maneskin "Mammamia" nie brakuje szokujących scen, które mogą zaskoczyć niejednego widza. Członkowie zespołu mordują wokalistę, Damiano Davida. W klipie pojawia się przemoc i dużo krwi.