Zamknij

Mans Zelmerlow stracił dziecko. Jego żona poroniła po raz drugi: "Straciliśmy nasze maleństwo"

03.08.2020 11:06
Mans Zelmerlow Ciara Zelmerlow
fot. Instagram screen

Mans Zelmerlow stracił dziecko. Żona popularnego szwedzkiego wokalisty i zwycięzcy Eurowizji opublikowała wzruszający wpis, w którym poinformowała, że poroniła. Okazuje się, iż to nie pierwszy raz, kiedy para straciła dziecko.

Mans Zelmerlow i jego żona stracili dziecko. Smutną informację przekazali w poruszającym wpisie, który pojawił się w niedzielę w mediach społecznościowych.

Para postanowiła także ujawnić, że nie był to pierwsze poronienie Ciary. Okazuje się, iż kobieta po raz drugi straciła dziecko w tym roku.

Mans Zelmerlow stracił dziecko. Jego żona Ciara Zelmerlow poroniła

Ciara Zelmerlow poroniła. Żona Mansa Zelmerlowa, zwycięzcy Eurowizji 2015, straciła dziecko kilka dni temu. Mimo tragicznego przeżycia kobieta postanowiła ujawnić bardzo przykrą informację.

To było kilka strasznych dni. Niestety, straciliśmy nasze maleństwo. To drugie „ciche poronienie”, którego doświadczyliśmy w tym roku. Zamierzam teraz spędzić trochę czasu z dala od mediów społecznościowych, aby to wszystko przetworzyć, wyleczyć i spędzić czas z moją najdroższą rodziną (…) To niespotykane, że zdarza się to drugi raz z rzędu na tak późnym etapie. Nie martwcie się jednak tym wpisem, to po prostu nie był nasz rok — napisała Ciara.

Mans i Ciara Zelmerlow mają syna Alberta, który przyszedł na świat w 2018 roku. Para wychowuje także wspólnie 6-letniego Archiego, dziecko aktorki z poprzedniego związku.