Zamknij

Marcelina Zawadzka odchodzi z „The Voice of Poland”. Nie poprowadzi nowej edycji!

Redakcja
14.08.2018 16:31
The Voice of Poland 9
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Nowa edycja „The Voice of Poland” już 1 września. W dziewiątym sezonie nie zobaczymy już jednak Marceliny Zawadzkiej. Prezenterka i modelka nie poprowadzi po raz kolejny programu. Potwierdziła to w rozmowie z „Party”.

Marcelina Zawadzka nie poprowadzi The Voice of Poland 9

Marcelina Zawadzka nie poprowadzi dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Popularna prezenterka i była Miss Polonia potwierdziła informację o odejściu z programu w rozmowie z „Party”.

— To jest obopólna decyzja. Może też było nas za dużo. Bardzo chętnie bym prowadziła. Uwielbiam te osoby, z którymi współpracowałam wcześniej. Mam z nimi kontakt. Bardzo miło wspominam ten program — powiedziała „Party” Marcelina Zawadzka i dodała: — Żałuję poniekąd, ale są rzeczy, które robiłam wcześniej — programy „Bake Off — Ale ciacho!” i „Pytanie na śniadanie”.

Przypomnijmy, że nowa edycja „The Voice of Poland” wystartuje już 1 września o godz. 20:05 na antenie TVP2. Poprowadzą ją m.in. Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Widzowie zobaczą w dziewiątym sezonie zupełnie odmieniony skład jurorski. W roli trenerów zadebiutują Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Ponownie zobaczymy za to Michała Szpaka oraz Patrycję Markowską, która wraca do programu po kilku latach przerwy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/party.pl/PK