Zamknij

Marcin Maciejczak w utworze "Jeśli powiem". To piosenka do filmu "Tarapaty 2" [WIDEO]

20.07.2020 12:03
Marcin Maciejczak
fot. mat. prasowe / Maciej Nowak

Marcin Maciejczak nagrał piosenkę „Jeśli powiem”, która promuje nowy film zatytułowany „Tarapaty 2”. To pierwszy utwór zwycięzcy „The Voice Kids 3” nagrany specjalnie na potrzeby kinowej produkcji. Wraz z premierą piosenki ujawniono dokładną datę premiery filmu „Tarapaty 2”. Wiemy, kiedy trafi do kin.

Marcin Maciejczak w nowej piosence Jeśli powiem do filmu Tarapaty 2. Kiedy premiera w kinach?

Marcin Maciejczak zaprezentował nową piosenkę „Jeśli powiem”. Tym razem zwycięzca „The Voice Kids 3 stworzył utwór do nowego polskiego filmu.

Mowa o produkcji „Tarapaty 2”, która jest kontynuacją hitu z 2017 roku. Druga część filmu trafi do kin już 25 września. Na ekranie zobaczymy m.in. Polę Król, Mię Goti, Kubę Janotę-Bzowskiego, Joannę Szczepkowską, Martę Malikowską, Zbigniewa Zamachowskiego, Tomasza Ziętka i Sandrę Korzeniak.

Marcin Maciejczak nie ukrywa, że nagranie piosenki do filmu „Tarapty 2” sprawiło mu ogromną przyjemność: „Znałem film „Tarapaty“, więc informacja o tym, że powstaje druga część bardzo mnie ucieszyła. Byłem w szoku, kiedy dostałem propozycję zaśpiewania do niej piosenki! Zgodziłem się od razu, cały proces nagrań i później teledysku, to była dla mnie super przygoda. Bardzo podobają mi się zdjęcia do filmu i cieszę się, że zrobiliśmy teledysk, który jest z nimi spójny. Mam nadzieję, że piosenka i film się Wam spodobają”.

To kolejna piosenka na koncie Marcina Maciejczaka. 14-letni artysta wydał niedawno utwórDeszcz i bez, a jeszcze wcześniej zaprezentował debiutancki singiel Jak gdyby nic, który osiągnął duży sukces komercyjny. Kawałek zdobył status złotej płyty.

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak reprezentantem Polski? Jest oficjalny komentarz

Marcin Maciejczak reprezentantem Polski na Eurowizji Junior 2020? O udziale zwycięzcy „The Voice Kids 3” w konkursie mówi się już od wielu miesięcy. W końcu pojawiła się nowa informacja w tej sprawie. Czy Marcin Maciejczak wystąpi na Eurowizji Junior 2020? Jego menadżerowie wydali komunikat.

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak reprezentantem Polski? Jest oficjalny komentarz

RadioZET.pl/mat.prasowe