Zamknij

Marcin Patrzałek znów zachwycił w amerykańskim „Mam Talent”. Polak wygra cały program? [WIDEO]

Piotr Krajewski
31.07.2019 10:40
Marcin Patrzałek w amerykańskim Mam Talent Polak wygra cały program w USA WIDEO
fot. Youtube screen

Marcin Patrzałek gwiazdą amerykańskiego „Mam Talent”. 18-letni Polak występuje obecnie w najnowszej edycji, gdzie ponownie zachwycił widzów i jurorów swoją niesamowitą grą na gitarze. Po kolejnym występie Marcina Patrzałka w „Mam Talent” w USA jedna z jurorek stwierdziła, że Polak może wygrać cały program.

Marcin Patrzałek w amerykańskim „Mam Talent”. Jurorka twierdzi, że Polak wygra

Marcin Patrzałek to gitarzysta z Polski, który robi obecnie furorę w amerykańskim „Mam Talent”. 18-latek zachwycił już na castingu, a teraz oczarował widzów i jurorów występem w etapie Judge Cuts.

Polak po raz kolejny dał popis niesamowitych umiejętności gry na gitarze. Zgromadzona w studiu publiczność oszalała na punkcie Marcina Patrzałka, który dostał owacje na stojąco. Jedna z jurorek „Mam Talent” stwierdziła nawet, że 18-letni gitarzysta może sporo namieszać w nowej edycji.

Myślę, że masz szansę wygrać cały program — powiedziała jurorka Julianne Hough, znana amerykańska tancerka i choreografka.

Zagłosuj

Czy Michał Patrzałek wygra amerykański "Mam Talent"?

Liczba głosów:

To nie pierwszy raz Marcina Patrzałka w programie typu talent show. Pod koniec 2018 roku polski gitarzysta oczarował Włochów i wygrał całą edycję show „Tu si que vales”, który nadaje stacja Canale 5. W 2015 roku triumfował w polskiej edycji „Must Be The Music”.

Jak sam przyznał po zwycięstwie we Włoszech, swoją wygraną chce przeznaczyć na naukę w prestiżowej szkole muzycznej w Bostonie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK