Zamknij

Marcin Patrzałek w amerykańskim "Mam Talent". Niesamowity występ gitarzysty z Polski [WIDEO]

Piotr Krajewski
21.06.2019 15:08
Marcin Patrzałek w amerykańskim Mam Talent niesamowity występ gitarzysty z Polski wideo
fot. Youtube screen

Marcin Patrzałek to polski gitarzysta, który właśnie robi furorę w Stanach Zjednoczonych. 18-latek wystąpił w amerykańskim „Mam Talent”, gdzie zszokował widzów i jurorów swoich niebywałym talentem. Polak wygrał już programy typu talent show w Polsce i Włoszech.

Marcin Patrzałek w amerykańskim „Mam Talent”. Polak wygra?

Gitarzysta Marcin Patrzałek wygra amerykański „Mam Talent”? Po jego niesamowitym występie na castingu wszystko jest możliwie. 18-latek pojawił się w najnowszym odcinku programu. Zaprezentował na scenie niebywałe połączenie V symfonii Beethovena i hitu „Toxicity” z repertuaru System of a Down.

Występ Marcina Patrzałka w „Mam Talent” zrobił ogromne wrażenie na jurorach, którzy nie mogli wyjść z podziwu i niemal natychmiast zagłosowali na „tak”, dzięki czemu Polak z Kielc awansował do kolejnego etapu. Widzowie nagrodzili 18-latka wielkimi brawami.

To nie pierwszy raz Marcina Patrzałka w programie typu talent show. Pod koniec 2018 roku polski gitarzysta oczarował Włochów i wygrał całą edycję show „Tu si que vales”, który nadaje stacja Canale 5. W 2015 roku triumfował w polskiej edycji „Must Be The Music”.

Jak sam przyznał po zwycięstwie we Włoszech, swoją wygraną chce przeznaczyć na naukę w prestiżowej szkole muzycznej w Bostonie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK