Zamknij

Marcin Pendowski w szpitalu po wypadku. Są nowe informacje o stanie zdrowia muzyka

15.06.2021 11:57
Marcin Pendowski
fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Marcin Pendowski miał bardzo poważny wypadek motocyklowy. W zeszłym tygodniu muzyk zespołu Fisz Emade Tworzywo trafił w ciężkim stanie do szpitala i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Żona ujawniła nowe informacje na temat stanu zdrowia Marcina Pendowskiego.

Marcin Pendowski, basista Fisz Emade Tworzywo, uległ w ubiegłym tygodniu bardzo poważnemu wypadkowi. Muzyk jechał motocyklem na próbę zespołu.

Obrażenia okazały się na tyle poważne, że artysta wylądował na oddziale intensywnej terapii i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Po kilku dniach od tragicznego wypadku żona Marcina Pendowskiego przekazała nowe informacje o jego stanie zdrowia.

Travis Barker omal nie zginął w katastrofie lotniczej. W wyniku tragedii muzyk stracił przyjaciół

Marcin Pendowski miał wypadek. Są nowe informacje o stanie zdrowia muzyka

Barbara Michałek-Pendowska opublikowała w poniedziałek nowy wpis na temat stanu zdrowia męża. Z krótkiej wiadomości wynika, że sytuacja się poprawia, a stan Marcina Pendowskiego jest coraz lepszy.

Żona muzyka Fisz Emade Tworzywo potwierdziła po raz kolejny, że basista odzyskał przytomność i jest z nim kontakt.

 Najnowsze nowiny ze szpitala na temat Marcina: jest znacznie lepiej, oczekuje na wypis z intensywnej terapii, jest w kontakcie słowno-logicznym, został skierowany do dalszego leczenia na innych oddziałach. Kochany! Trzymaj się i nie puszczaj! – napisała żona Pendowskiego.

Kim jest Marcin Pendowski?

Marcin Pendowski zdobył największą popularność jako członek grupy Fisz Emade Tworzywo, w której występuje od kilku lat u boku braci Waglewskich. Wraz z zespołem nagrał hitowe płyty „Mamut” i „Drony”.

Wcześniej basista występował przez kilkanaście lat w grupie Artrosis, z którą otrzymał dwie nominacje do prestiżowych Fryderyków. Artysta prowadzi także karierę solową pod pseudonimem Pendofsky.

Fryderyki 2021 w Szczecinie. Kiedy odbędzie się gala wręczenia nagród?

RadioZET.pl/gazeta.pl