Zamknij

Marcin Rozynek powrócił i wystąpił w Opolu. Tak dziś wygląda autor hitu „Siłacz” [FOTO]

Piotr Krajewski
17.06.2019 12:46
Marcin Rozynek dzisiaj wrócił na scenę i wystąpił w Opolu tak obecnie wygląda foto
fot. MICHAL KOLYGA/REPORTER/East News

Marcin Rozynek wystąpił na festiwalu Opole 2019. Jego występ był jednym z największych zaskoczeń niedzielnego koncertu. Zapomniany wokalista powrócił po wielu latach na scenę i zaśpiewał swój największy hit „Siłacz”. Trzeba przyznać, że dzisiaj Marcin Rozynek wygląda zupełnie inaczej.

Marcin Rozynek dzisiaj. Wrócił na scenę i wystąpił w Opolu

Występ Marcina Rozynka na festiwalu Opole 2019 był dużym zaskoczeniem dla widzów. W trakcie niedzielnego koncertu dawno niewidziany artysta zaśpiewał na żywo swój wielki hit zatytułowany „Siłacz”. Długa nieobecność na muzycznej scenie sprawiła, że wielu polskich słuchaczy kompletnie zapomniało o wokaliście.

>> Opole 2019: Stachursky wystąpił i zszokował wyglądem. Drastycznie schudł [FOTO]

Spore poruszenie wśród widzów wywołał obecny wygląd Marcina Rozynka. Trzeba przyznać, że 48-letni dziś artysta bardzo zmienił się i wygląda zupełnie inaczej. Ma długie włosy, zapuścił brodę i sporo schudł.

Jego hit „Siłacz” podbił listy przebojów w 2003 roku. Dzięki słynnej piosence Marcin Rozynek zdobył ogromną popularność i wiele nagród. W 2004 roku otrzymał m.in. prestiżowego Fryderyka w kategorii „wokalista roku”.

W następnych latach nie udało się jednak artyście wydać kolejnego przeboju, a jego kariera mocno zwolniła. Ostatnia płyta Marcina Rozynka ukazała się w 2012 roku. Niedługo po jej wydaniu zniknął na długi czas ze sceny i skupił się na życiu rodzinnym.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK