Zamknij

Marcin Sójka wspomina analogowe czasy. Premiera singla "Retro w głowie" w Radiu ZET

23.10.2020 14:26
Marcin Sójka
fot. mat. prasowe

Marcin Sójka powrócił z zupełnie nowym singlem „Retro w głowie”, który zapowiada jego zbliżającą wielkimi krokami drugą płytę. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo utwór już w piątek po godz. 15:00. Zwycięzca „The Voice of Poland” będzie też wirtualnym gościem programu „Uważam ZET”.

Marcin Sójka wygrał dziewiątą edycję The Voice of Poland i mocnym krokiem wszedł w branżę muzyczną, prezentując hit „Zaskakuj mnie” i wydając debiutancki album „Kilka prawd”.

Teraz wokalista powraca z zupełnie nowym singlem. „Retro w głowie” to pierwsza zapowiedź jego kolejnej płyty.

Marcin Sójka w nowym singlu „Retro w głowie”. Piosenka zapowiada jego drugi album

Marcin Sójka wraz z nowym singlem „Retro w głowie”, nawiązującym brzmieniowo do lat osiemdziesiątych, chce przypomnieć swoim słuchaczom analogowe czasy, a jednocześnie zastanawia się, czy przy wszystkich współczesnych udogodnieniach niejasne wczoraj nie było po prostu łatwiejsze.

Bo chociaż wówczas pewne rzeczy robiło się dłużej i żmudniej, to jednak częściej otrzymywaliśmy prawdziwe, a nie wirtualne uśmiechy — czytamy w opisie utworu.

Moi kochani, wiem, że długo czekaliście, ale uwierzcie mi, że ja również. Ta przerwa nie poszła (mam nadzieję) na marne, a pozwoliła mi przemyśleć wiele spraw i odnaleźć własną drogę, na końcu której było moje JA. W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy nie wie, co ma zrobić, a wtedy najlepiej wrócić do korzeni. Długo oczekiwane dziecko, które napawa mnie optymizmem i nową nadzieją, powiew świeżości mojej starej duszy, „Retro w głowie” specjalnie dla Was!

Marcin Sójka

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK