Zamknij

Marcin Sójka zwycięzcą „The Voice of Poland”. Oto jego debiutancki singiel! [WIDEO]

Redakcja
03.12.2018 10:09
Marcin Sójka
fot. VIPHOTO/East News

Oto najlepszy głos w Polsce. Marcin Sójka wygrał dziewiątą edycję „The Voice of Poland”. W internecie można zobaczyć już oficjalny teledysk do jego debiutanckiego singla „Zaskakuj Mnie”.

Marcin Sójka wygrał „The Voice of Poland 9”

Marcin Sójka wygrał „The Voice of Poland” i został najlepszym głosem w Polsce. W wielkim finale dziewiątej edycji artysta z drużyny Patrycji Markowskiej pokonał Natalię Zastępę, Anię Deko i Maksymiliana Kwapienia.

Zwycięzca „The Voice of Poland” podpisał kontrakt płytowy i otrzymał czek o wartości 50 tysięcy złotych. W trakcie ostatniego odcinka zaprezentował na żywo swój autorski utwór, „Małe Tęsknoty” Krystyny Prońko, „Who Wants to Live Forever” Queen oraz „No Ordinary Love” Sade w duecie ze swoją trenerką Patrycją Markowską.

Zobacz także

Dojście do finału pozwoliło Marcinowi Sójce wydać debiutancki singiel zatytułowany „Zaskakuj mnie”, który mieli okazję usłyszeć już słuchacze Radia ZET. W internecie można zobaczyć czarno-biały teledysk.

Marcin Sójka pochodzi z Siedlec, gdzie pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku. Muzyka jest mu bliska od najmłodszych lat. Najbardziej ceni w niej harmonię, melodie i żywe instrumenty. Jego ulubionym artystą i guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK