Marcin Sójka gościem środowego „Dzień Dobry Bardzo”!

18.12.2018 11:20

Marcin Sójka będzie gościem „Dzień Dobry Bardzo” w środę. Zwycięzca dziewiątej edycji „The Voice of Poland” wydał niedawno debiutancki singiel „Zaskakuj mnie”, który coraz lepiej radzi sobie na Liście Przebojów Radia ZET. W trakcie rozmowy z Damianem Michałowskim i Michałem Korościelem opowie m.in. o swoim nadchodzącym występie na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” w Zakopanem.

Marcin Sójka fot. mat. prasowe

Już w środę Marcin Sójka pojawi się w „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie zdradzi prowadzącym nieco więcej szczegółów na temat swojego pierwszego występu na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”. Artysta będzie jedną z gwiazd imprezy w Zakopanem.

Na początku grudnia Marcin Sójka wygrał w wielkim stylu dziewiątą edycję „The Voice of Poland” i wydał swój debiutancki singiel zatytułowany „Zaskakuj mnie”, na który można już głosować na Liście Przebojów Radia ZET. Oficjalny teledysk świetnie radzi sobie w internecie, gdzie obejrzano go już niemal 2 miliony razy.

Marcin Sójka pochodzi z Siedlec, gdzie pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku. Muzyka jest mu bliska od najmłodszych lat. Najbardziej ceni w niej harmonię, melodie oraz żywe instrumenty. Jego ulubionym artystą i guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń