Zamknij

Marcin Sójka gościem Weekendu z Radiem ZET

Redakcja
02.12.2018 10:05
Marcin Sójka
fot. Materiały Prasowe

W niedzielę tuż po godzinie 12 gościem Weekendu z Radiem ZET u Eweliny Pacino będzie zwycięzca Voice of Poland - Marcin Sójka. Słuchaj Radia ZET! 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Marcin Sójka, zwycięzca 9 edycji Voice Of Poland, śpiewa od zawsze!

Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy i zagrał w musicalu „Piotruś Pan”. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury jako… realizator dźwięku!

W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki.

Kiedy pojawił się  w programie The Voice of Poland i podczas przesłuchań w ciemno wykonał „Czas nas uczy pogody” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki, jurorzy i publiczność wprost rozpłynęli się, a potem już było z górki – podbił serca wszystkich interpretacją każdego wykonywanego utworu, np. „Niewiele ci mogę dać” Perfectu. 

O debiutanckim singlu „Zaskakuj mnie”, z bardzo emocjonalnym, szczerym tekstem i piękną melodią, mówi, że jest jego mottem życiowym i życzyłby sobie, aby życie wciąż go tak zaskakiwało jak teraz. Do utworu powstał bardzo klimatyczny klip:

RadioZET.pl/DG