Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To on wygrał „The Voice of Poland”. Marcin Sójka z wizytą w Radiu ZET [ZDJĘCIA]

02.12.2018 14:27

W niedzielnym programie „Weekend z Radiem ZET” pojawił się Marcin Sójka. Artysta zwyciężył w dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć jego debiutancki singiel „Zaskakuj mnie”.

Marcin Sójka fot. Radio ZET

Marcin Sójka pojawił się w niedzielnym programie „Weekend z Radiem ZET”. Świeżo upieczony zwycięzca „The Voice of Poland” opowiedział Ewelinie Pacynie m.in. o debiutanckim, bardzo emocjonalnym singlu zatytułowanym „Zaskakuj mnie”, który zaprezentował na żywo podczas sobotniego finału programu. Po godz. 12:00 piosenka pojawiła się także po raz pierwszy na antenie Radia ZET.

Jak mówi sam zwycięzca „The Voice of Poland”, muzyka była mu bliska już w dzieciństwie. Śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce – Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy. Miał okazję zagrać w musicalu „Piotruś Pan”.

Z muzyką jest związany zawodowo. W swoich rodzinnych Siedlcach pracuje jako realizator dźwięku w tamtejszym Centrum Kultury.

W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki.

Podczas Przesłuchań w Ciemno w „The Voice of Poland” zaśpiewał słynny utwór „Czas nas uczy pogody” Grażyny Łobaszewskiej.  Jego wykonaniem zachwycili się widzowie i jurorzy. W kolejnych etapach programu było jeszcze lepiej. Swoją wersją „Niewiele Ci mogę dać” Perfectu podbił serca polskiej publiczności.

RadioZET.pl/PK

Oceń