Zamknij

Tak dziś wygląda Marcin Spenner. To on walczył z Podsiadło o wygraną w "X Factor" [FOTO]

12.10.2020 16:00
Marcin Spenner
9 Zobacz galerię
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Marcin Spenner zdobył popularność w „X Factor”, gdzie rywalizował m.in. z Eweliną Lisowską i Dawidem Podsiadło. Choć uczestnik nie zdołał odnieść komercyjnego sukcesu, w zeszłym roku zaprezentował swoją debiutancką płytę. Jak dziś wygląda Marcin Spenner? Zobaczcie najnowsze zdjęcia finalisty „X Factor”.

Marcin Spenner to jeden z najpopularniejszych uczestników polskich edycji X Factor. Muzyk nie osiągnął jednak takiego sukcesu jak m.in. Dawid Podsiadło, Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Daria Zawiałow czy Grzegorz Hyży.

Jak dziś wygląda Marcin Spenner? W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia wokalisty, który zajął 2. miejsce w „X Factor”, przegrywając jedynie z Podsiadło.

Phillip Blackwell skazany na dożywocie. Uczestnik "X Factora" seryjnym gwałcicielem

Marcin Spenner dziś. Tak obecnie wygląda finalista X Factor

Marcin Spenner dziś ma 35 lat. Po sukcesie w programie „X Factor” artysta wydał kilka singli, ale nie podbił list przebojów.

Wokalista długo pracował nad swoim debiutanckim albumem. Jego pierwsza płyta ukazała się w lutym 2019 roku, czyli niemal 7 lat po udziale w talent show. Nad krążkiem współpracował m.in. z Bogdanem Kondrackim, producentem płyt Moniki Brodki, Dawida Podsiadło czy Ani Dąbrowskiej.

Marcin jest nie tylko niezwykle zdolnym wokalistą, jest też współkompozytorem wszystkich utworów, które znajdą się na albumie. Prawie wszystkie linie melodyczne są jego autorstwa — mówi Kondracki.

Marcin Spenner o swojej debiutanckiej płycie

Debiutancka płyta Marcina Spennera nosi tytuł „Na czas”. Płytę promowały m.in. single „Lucy” i „Tu mam wszystko”.

„Na Czas” to przewrotny tytuł mojej autorskiej płyty. Czas może być naszymwrogiem, albo sprzymierzeńcem... Trochę mi zajęło, aby przestać się z nim ścigać i wybrać jednak tę drugą opcję. Oddaję Wam 12 piosenek z niebanalnymi tekstami, których autorką w większości jest niezastąpiona Karolina Kozak. Każda z tych kompozycji to oddzielna historia, która naprawdę się wydarzyła lub mogłaby się wydarzyć"

Marcin Spenner

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK