Zamknij

Marcus & Martinus zapraszają polskich fanów na koncert!

Redakcja
29.08.2018 15:39
Marcus i Martinus
fot. mat. prasowe

Marcus & Martinus — goście specjalni jesiennego show Jasona Derulo w Polsce zapraszają na wspólny koncert! Bliźniacy zapewniają, że są tym faktem mocno podekscytowani. Wydarzenie, którego patronem medialnym jest Radio ZET, odbędzie się już za dwa miesiące na warszawskim Torwarze. Bilety wciąż są w sprzedaży!

16-letni norwescy bliźniacy, robiący furorę wśród młodej widowni, przyjadą do Polski. Marcus i Martinus wystąpią razem z Jasonem Derulo na jednej scenie i możemy być pewni, że wspólnie dadzą fenomenalny i taneczny koncert. Zaproszenie do udziału w jednym show bracia otrzymali od samego artysty!

Jak się okazuje nie tylko młodzi wykonawcy z Norwegii są wielkimi fanami Derulo, ale także on docenia ich talent i pierwsze dokonania w świecie pop. O tym, jak ta trójka radzi sobie wspólnie na scenie będzie się można przekonać 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety wciąż są w sprzedaży, a nabyć je można poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM. Radio ZET to patron medialny koncertu.