Zamknij

Margaret w coverze hiszpańskiego hitu „Malamente” Rosalii. Nazwała go „Czuję Miętę” [WIDEO]

Piotr Krajewski
01.04.2019 13:54
Margaret — Czuję Miętę cover Malamente Rosalia [WIDEO]
fot. Facebook (Margaret)

Margaret przygotowuje się do wydania nowej płyty zatytułowanej „Gaja Hornby”. Piosenkarka postanowiła zrobić niespodziankę fanom i nagrała cover przeboju „Malamente” z repertuaru hiszpańskiej artystki Rosalia. Margaret nazwała go „Czuję Miętę” i stworzyła własny tekst po polsku.

Margaret — Czuję Miętę: cover Malamente Rosalia [WIDEO]

Margaret nagrała cover hiszpańskiego hitu „Malamente”, który stworzyła Rosalia — wschodząca gwiazda muzyki z Hiszpanii. Piosenka zgarnęła dwie prestiżowe statuetki podczas ceremonii rozdania latynoskich Grammy 2018, a teledysk do przeboju obejrzano już ponad 60 milionów razy w serwisie YouTube.

Polska piosenkarka postawiła na niezwykle oryginalną wersję „Malamente”. Margaret przygotowała własny tekst, nagrała cover w całości po polsku i nazwała go „Czuję Miętę”. Opublikowała także krótki wideoklip, który można zobaczyć w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się ten cover?

Liczba głosów:

Nowa płyta Margaret

Margaret gościła niedawno w „ZET na Punkcie Muzyki”. W programie Marcina Wojciechowskiego zdradziła słuchaczom Radia ZET nieco więcej szczegółów na temat swojej nowej płyty, która ukaże się już niedługo. Opowiedziała o tytule „Gaja Hornby”, brzmieniu albumu i dacie jego premiery. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK