Margaret i nowy singiel „Gaja Hornby”. Internauci porównują go do muzyki Ariany Grande

23.04.2019 11:31

Margaret zaprezentowała tytułowy singiel z jej nadchodzącej płyty „Gaja Hornby”, która została nagrana w całości po polsku. Brzmienie nowej piosenki zaskoczyło wielu fanów artystki. Niektórzy porównali „Gaja Hornby” do bijającej rekordy popularności twórczości Ariany Grande.

Margaret Gaja Hornby nowy singiel po polsku internauci porównują go do muzyki Ariany Grande fot. Instagram (Margaret)

Margaret — Gaja Hornby. Nowy singiel po polsku

Margaret rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Artystka przygotowuje się do wydania swojej pierwszej płyty nagranej w całości po polsku. Album „Gaja Hornby” ukaże się już 17 maja, a jego pierwszy przedsmak jest już dostępny w sieci.

Piosenkarka opublikowała tytułowy utwór. Brzmienie singla „Gaja Hornby”, nawiązujące do elektroniki i oparte m.in. na syntezatorach, zaskoczyło fanów, o czym świadczą komentarze w sieci. Wielu internautów porównało nowy utwór Margaret do twórczości Ariany Grande.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy singiel Margaret?

GAJA HORNBY TOUR 2019: koncert Margaret w Warszawie

Margaret zagra koncert w Warszawie, podczas którego będzie promowała swoją nową płytę „Gaja Hornby”. Już 24 maja wystąpi na warszawskim Torwarze, gdzie zaprezentuje zupełnie nowe piosenki i swoje największe przeboje.

Gaja Hornby, bo o niej mowa, to twarda dziewczyna, która nie boi się głośno mówić co myśli. Przebojowa i odważna, zdolna porwać tłumy, śmiało płynie pod prąd — czytamy w zapowiedzi koncertu.

Bilety na koncert Margaret w Warszawie są dostępne do zakupu na stronie eBilet.pl.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi