Zamknij

Margaret i nowy singiel „Gaja Hornby”. Internauci porównują go do muzyki Ariany Grande

Piotr Krajewski
23.04.2019 11:31
Margaret Gaja Hornby nowy singiel po polsku internauci porównują go do muzyki Ariany Grande
fot. Instagram (Margaret)

Margaret zaprezentowała tytułowy singiel z jej nadchodzącej płyty „Gaja Hornby”, która została nagrana w całości po polsku. Brzmienie nowej piosenki zaskoczyło wielu fanów artystki. Niektórzy porównali „Gaja Hornby” do bijającej rekordy popularności twórczości Ariany Grande.

Margaret — Gaja Hornby. Nowy singiel po polsku

Margaret rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Artystka przygotowuje się do wydania swojej pierwszej płyty nagranej w całości po polsku. Album „Gaja Hornby” ukaże się już 17 maja, a jego pierwszy przedsmak jest już dostępny w sieci.

Piosenkarka opublikowała tytułowy utwór. Brzmienie singla „Gaja Hornby”, nawiązujące do elektroniki i oparte m.in. na syntezatorach, zaskoczyło fanów, o czym świadczą komentarze w sieci. Wielu internautów porównało nowy utwór Margaret do twórczości Ariany Grande.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy singiel Margaret?

Liczba głosów:

GAJA HORNBY TOUR 2019: koncert Margaret w Warszawie

Margaret zagra koncert w Warszawie, podczas którego będzie promowała swoją nową płytę „Gaja Hornby”. Już 24 maja wystąpi na warszawskim Torwarze, gdzie zaprezentuje zupełnie nowe piosenki i swoje największe przeboje.

Gaja Hornby, bo o niej mowa, to twarda dziewczyna, która nie boi się głośno mówić co myśli. Przebojowa i odważna, zdolna porwać tłumy, śmiało płynie pod prąd — czytamy w zapowiedzi koncertu.

Bilety na koncert Margaret w Warszawie są dostępne do zakupu na stronie eBilet.pl.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK