Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Margaret i „In My Cabana” kolejny raz na szczycie!

Redakcja
09.04.2018 12:03
Margaret
fot. mat. prasowe

„In My Cabana” drugi tydzień z rzędu na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Najnowsze wydanie naszego zestawienia było wyjątkowe — Marcin Wojciechowski poprowadził je razem z Margaret!

Margaret na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET

Margaret po raz kolejny na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Słuchaczom Radia ZET przypadła do gustu jej nowa piosenka „In My Cabana”, z którą polska artystka startowała w szwedzkich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Utwór zajął ostatecznie wysokie 7. miejsce w eliminacjach.

Margaret i Marcin Wojciechowski poprowadzili razem piątkowe wydanie Listy Przebojów Radia ZET (WIDEO). Artystka podeszła do nowego zadania niezwykle profesjonalnie i świetnie poradziła sobie z zapowiadaniem piosenek, które znalazły się w najnowszym zestawieniu.

Natalia Szroeder i Niall Horan coraz wyżej

Ogromny awans (o 8 pozycji w górę) zaliczyła Natalia Szroeder i jej najnowszy singiel „Parasole”. Utwór jest już na 3. miejscu listy. Artystka gościła niedawno w Radiu ZET, gdzie zaprezentowała piosenkę w wersji akustycznej.

Świetnie radzi sobie także „On The Loose” Nialla Horana — jego nowy singiel awansował o 7 pozycji w górę na 10. miejsce.

Trzy nowości

W najnowszym zestawieniu pojawiły się aż trzy nowe utwory: „Na wszystko przyjdzie czas” Agnieszki Adamczewskiej (14. miejsce), „In My Blood” Shawna Mendesa (17. miejsce) i „My” Bajmu (18. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „La Cintura” Alvaro Solera, „Flames” Davida Guetty & Sii czy „Dangerous Night” Thirty Seconds To Mars.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi je Marcin Wojciechowski. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK