Teraz gramy

Lista Przebojów Radia ZET: Margaret i „In My Cabana” na szczycie!

03.04.2018 10:04

Słuchacze Radia ZET pokochali najnowszy singiel Margaret. Piosenka „In My Cabana” po raz pierwszy znalazła się na szczycie naszej listy przebojów. W zestawieniu wciąż świetnie radzą sobie m.in. Gromee, Kylie Minogue, Camila Cabello czy Baranovski. Wysoki debiut zaliczyła Natalia Szroeder.

Margaret fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Margaret na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podoba się jej nowa piosenka „In My Cabana”, z którą polska artystka startowała w szwedzkich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Utwór zajął ostatecznie wysokie 7. miejsce w eliminacjach.

Duże awanse Michała Szczygła i Duy Lipy

Coraz lepiej na Liście Przebojów Radia ZET radzą sobie m.in. utwory „Nic tu po mnie” Michała Szczygła (8. miejsce — awans w górę o 8 pozycji) i „IDGAF” Duy Lipy (12. miejsce — awans w górę o 8 pozycji).

Aż cztery debiuty

W najnowszym zestawieniu pojawiły się aż cztery nowe utwory: „Rooftop” Nico Santosa (20. miejsce), „On The Loose” Nialla Horana (17. miejsce), „Wonderland” C-Boola (14. Miejsce) i „Parasole” Natalii Szroeder, które zadebiutowały na bardzo wysokim 11. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „In My Blood” Shawna Mendesa, „Flames” Davida Guetty & Sii czy „My” Bajmu.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi je Marcin Wojciechowski. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK

Oceń