Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Margaret i „In My Cabana” na szczycie!

Redakcja
03.04.2018 10:04
Margaret
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Słuchacze Radia ZET pokochali najnowszy singiel Margaret. Piosenka „In My Cabana” po raz pierwszy znalazła się na szczycie naszej listy przebojów. W zestawieniu wciąż świetnie radzą sobie m.in. Gromee, Kylie Minogue, Camila Cabello czy Baranovski. Wysoki debiut zaliczyła Natalia Szroeder.

Margaret na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podoba się jej nowa piosenka „In My Cabana”, z którą polska artystka startowała w szwedzkich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Utwór zajął ostatecznie wysokie 7. miejsce w eliminacjach.

Duże awanse Michała Szczygła i Duy Lipy

Coraz lepiej na Liście Przebojów Radia ZET radzą sobie m.in. utwory „Nic tu po mnie” Michała Szczygła (8. miejsce — awans w górę o 8 pozycji) i „IDGAF” Duy Lipy (12. miejsce — awans w górę o 8 pozycji).

Aż cztery debiuty

W najnowszym zestawieniu pojawiły się aż cztery nowe utwory: „Rooftop” Nico Santosa (20. miejsce), „On The Loose” Nialla Horana (17. miejsce), „Wonderland” C-Boola (14. Miejsce) i „Parasole” Natalii Szroeder, które zadebiutowały na bardzo wysokim 11. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „In My Blood” Shawna Mendesa, „Flames” Davida Guetty & Sii czy „My” Bajmu.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi je Marcin Wojciechowski. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK