Zamknij

Margaret szczerze o Eurowizji 2018: „Wiem, że to się nie wydarzy”

Redakcja
15.02.2018 11:27
Margaret szczerze o Eurowizji 2018: „Wiem, że to się nie wydarzy”
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Polska artystka robi obecnie furorę w Szwecji. Po występie w tamtejszym Melodifestivalen jej piosenka „In My Cabana” dotarła na sam szczyt zestawienia szwedzkiego iTunes. W najnowszym wywiadzie z „Party” Margaret szczerze wyznała, jakie ma oczekiwania względem Eurowizji.

Margaret ma za sobą naprawdę udany, ale także bardzo męczący tydzień. Sobotni występ na Melodifestivalen 2018, czyli szwedzkich eliminacjach do Eurowizji, zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, a utwór „In My Cabana” dotarł do 1. miejsca oficjalnej listy sprzedażowej sklepu iTunes w Szwecji. 26-latka to pierwsza polska artystka, która tego dokonała.

— Ten tydzień nauczył mnie tylu rzeczy. Niesamowite. To było bardzo pouczające zobaczyć, jak robi się takie show — przyznała Margaret w rozmowie z „Party”.

Zdradziła też, że jej kolejna prezentacja na Melodifestivalen 2018 będzie nieco inna. Ogólny projekt całego występu pozostanie jednak bez zmian.

Zobacz także

Co z Eurowizją?

W trakcie rozmowy z „Party” artystka została zapytana o Konkurs Piosenki Eurowizji i ewentualną możliwość występu w Lizbonie. Odpowiedź Margaret była zaskakująca

— Nie myślę o tym. Wiem, że to się nie wydarzy i nie chcę, żeby to się wydarzyło. Najważniejsze jest dla mnie to, iż piosenka po występie znalazła się na pierwszym miejscu szwedzkiego iTunes. Uważam to za ogromny sukces i z tego cieszę się najbardziej — powiedziała gwiazda.

Runda drugiej szansy

3 marca zostanie zorganizowany „Andra Chansen” — tzw. runda drugiej szansy, w której wystąpią laureaci trzeciego i czwartego miejsca ze wszystkich czterech półfinałów Melodifestivalen. W dogrywce zmierzy się łącznie ośmiu uczestników, w tym Margaret. Najlepsza czwórka trafi do finału, który wyłoni reprezentanta Szwecji w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Wielki finał zaplanowano na 10 marca.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK