Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Margaret szczerze o Eurowizji 2018: „Wiem, że to się nie wydarzy”

15.02.2018 11:27

Polska artystka robi obecnie furorę w Szwecji. Po występie w tamtejszym Melodifestivalen jej piosenka „In My Cabana” dotarła na sam szczyt zestawienia szwedzkiego iTunes. W najnowszym wywiadzie z „Party” Margaret szczerze wyznała, jakie ma oczekiwania względem Eurowizji.

Margaret szczerze o Eurowizji 2018: „Wiem, że to się nie wydarzy” fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Margaret ma za sobą naprawdę udany, ale także bardzo męczący tydzień. Sobotni występ na Melodifestivalen 2018, czyli szwedzkich eliminacjach do Eurowizji, zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, a utwór „In My Cabana” dotarł do 1. miejsca oficjalnej listy sprzedażowej sklepu iTunes w Szwecji. 26-latka to pierwsza polska artystka, która tego dokonała.

— Ten tydzień nauczył mnie tylu rzeczy. Niesamowite. To było bardzo pouczające zobaczyć, jak robi się takie show — przyznała Margaret w rozmowie z „Party”.

Zdradziła też, że jej kolejna prezentacja na Melodifestivalen 2018 będzie nieco inna. Ogólny projekt całego występu pozostanie jednak bez zmian.

Co z Eurowizją?

W trakcie rozmowy z „Party” artystka została zapytana o Konkurs Piosenki Eurowizji i ewentualną możliwość występu w Lizbonie. Odpowiedź Margaret była zaskakująca

— Nie myślę o tym. Wiem, że to się nie wydarzy i nie chcę, żeby to się wydarzyło. Najważniejsze jest dla mnie to, iż piosenka po występie znalazła się na pierwszym miejscu szwedzkiego iTunes. Uważam to za ogromny sukces i z tego cieszę się najbardziej — powiedziała gwiazda.

Runda drugiej szansy

3 marca zostanie zorganizowany „Andra Chansen” — tzw. runda drugiej szansy, w której wystąpią laureaci trzeciego i czwartego miejsca ze wszystkich czterech półfinałów Melodifestivalen. W dogrywce zmierzy się łącznie ośmiu uczestników, w tym Margaret. Najlepsza czwórka trafi do finału, który wyłoni reprezentanta Szwecji w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Wielki finał zaplanowano na 10 marca.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń