Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Margaret nową jurorką „The Voice of Poland”? Wiemy, kogo miałaby zastąpić!

17.04.2018 10:55

Margaret miałaby zastąpić Andrzeja Piasecznego w programie „The Voice of Poland” — tak przynajmniej twierdzi „Super Express”. Niewykluczone, że dziewiąta edycja słynnego show pojawi się już tej jesieni.

The Voice of Poland fot. ons.pl / Tomasz Kielczewski

Margaret jurorką „The Voice of Poland”?

 „Super Express” informuje, że Margaret może zostać nową jurorką „The Voice of Poland”. Niezwykle popularna ostatnio artystka miałaby najprawdopodobniej zastąpić Andrzeja Piasecznego, który był jurorem już w czterech edycjach programu. Sama piosenkarka jest podobno zainteresowana ofertą.

— Była już na zdjęciach próbnych do poprzedniej serii. Wtedy nie poradziła sobie najlepiej. Ale w ostatnich miesiącach podbija listy przebojów w Szwecji, dlatego byłaby bardzo inspirującym trenerem dla młodych wokalistów — czytamy na stronie „Super Expressu”.

Jak podaje tabloid, na fotelach jurorów pozostaną na pewno Michał Szpak i Maria Sadowska.

Wraz z początkiem 2018 roku Telewizja Polska rozpoczęła nadawanie pierwszej edycji „The Voice Kids”. Wtedy też zaczęły pojawiać się plotki odnośnie do niepewnej przyszłości „The Voice of Poland” i ewentualnego końca programu. Stacja wydała oficjalny komunikat w tej sprawie i zaprzeczyła, jakoby show miało zniknąć z anteny.

— Program ten, cieszący się niezaprzeczalną sympatią widzów jest częścią oferty programowej TVP2 i stanowi o charakterze anteny — czytamy w oświadczeniu TVP.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/PK

Oceń