Zamknij

Margaret odsłania ciało. Odważne zdjęcie w stroju kąpielowym [FOTO]

21.08.2020 13:55
Margaret
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Margaret opublikowała odważne zdjęcie na Instagramie. Piosenkarka zaprezentowała się jedynie w stroju kąpielowym. Fani zwrócili uwagę nie tylko na ciało gwiazdy, ale również na inny szczegół. Margaret nawiązała do nowej płyty.

Margaret jest obecnie bardzo aktywna w mediach społecznościowych, do których powróciła kilka miesięcy temu po dłuższej przerwie.

Była jurorka The Voice of Poland dodała ostatnio odważne zdjęcie na Instagramie, gdzie pozuje jedynie w stroju kąpielowym.

Margaret w stroju kąpielowym. Odważne zdjęcie w bikini na Instagramie

Margaret zaprezentowała się w bikini. Piosenkarka, która rzadko pokazuje zdjęcia w stroju kąpielowym, nie opublikowała odważnej fotografii, żeby zszokować internautów.

Okazuje się, że zrobiła to, aby zapowiedzieć swój kolejny album. Fani natychmiast zauważyli tajemniczy opis do zdjęcia.

Płyta, płyta, płyta — zakomunikowała Margaret.

Nowa płyta Margaret. Kiedy premiera albumu?

Margaret potwierdziła, że pracuje nad nową płytą. Choć wokalistka nie ujawniła dokładnej daty premiery, wiadomo już, iż jej kolejny album ukaże się jeszcze w tym roku.

Na nowej płycie Margaret usłyszymy utwory nawiązujące do brzmienia urban. Artystka po raz kolejny odchodzi więc od popowych melodii, z których dotąd słynęła. Nowy krążek zapowiada m.in. najnowszy singiel „Reksiu”, nagrany wspólnie z popularnym raperem Otsochodzi. Przy piosence pracował również Kacezet, muzyk i prywatnie mąż Margaret.