Zamknij

Margaret poprowadziła „Listę Przebojów Radia ZET” [WIDEO]

Redakcja
09.04.2018 09:50
Margaret w Radiu ZET

Po raz pierwszy w historii Margaret pojawiła się w Radiu ZET nie jako gość, ale jako współprowadząca audycję. Wspólnie z Marcinem Wojciechowskim poprowadziła najnowsze notowanie Listy Przebojów Radia ZET. Zobaczcie, jak poradziła sobie z tym zadaniem!

Margaret i Marcin Wojciechowski poprowadzili razem piątkowe wydanie Listy Przebojów Radia ZET. Artystka podeszła do nowego zadania niezwykle profesjonalnie i świetnie poradziła sobie z zapowiadaniem piosenek, które znalazły się w najnowszym zestawieniu.

Co ciekawe, Margaret miała też wyjątkową okazję zapowiedzieć obecny numer jeden naszej listy, czyli swój własny hit „In My Cabana”, z którym startowała w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018.

„Lista Przebojów Radia ZET” w piątki

W Radiu ZET wraz z wiosną pojawiła się nowa ramówka. Od teraz Lista Przebojów Radia ZET będzie prezentowana w każdy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi ją oczywiście Marcin Wojciechowski.

Chcesz, aby Twój ulubiony utwór znalazł się na szczycie naszego zestawienia? Głosuj na swoje ulubione kawałki oraz zgłaszaj swoje propozycje utworów na RadioZET.pl. To od Ciebie zależy, kto będzie na pierwszym miejscu!

RadioZET.pl/PK