Zamknij

Margaret robi karierę w Szwecji. Dała występ w tamtejszej telewizji [WIDEO]

Redakcja
16.08.2018 15:49
Margaret
fot. Youtube (TV4)

Margaret jest coraz popularniejsza w Szwecji. Udany występ w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018, sukces piosenki „In My Cabana”, a teraz występ w tamtejszej telewizji. Polska artystka po raz kolejny pojawiła się w programie „Sommarkrysset”, gdzie zaśpiewała swoje dwa utwory.

Margaret: występ w telewizji w Szwecji

Kariera Margaret w Szwecji rozwija się coraz lepiej. Piosenkarka zaliczyła kolejny udany występ w programie telewizyjnym „Sommarkrysset”, gdzie już kiedyś zaśpiewała swój hit „Cool Me Down”.

Tym razem Margaret zaprezentowała szwedzkim widzom przebój „In My Cabana” i nową piosenkę „Lollipop”, która została oficjalnym hymnem tegorocznej Parady Równości w Sztokholmie.

Trzeba przyznać, że Margaret świetnie radzi sobie w Szwecji, kraju słynącego z muzyki popowej na światowym poziomie. Niedawno singiel „In My Cabana”, z którym artystka brała udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018, pokrył się tam platyną. Oznacza to, że piosenka rozeszła się w nakładzie 40 tys. egzemplarzy.

Co ciekawe, „In My Cabana” dotarła także do 1. miejsca listy sprzedażowej szwedzkiego sklepu iTunes i 8. miejsca oficjalnego zestawienia najpopularniejszych utworów w Szwecji.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Margaret przyznane przez Swedish Recording Industry Association (GLF). W 2016 roku jej singiel „Cool Me Down” otrzymał złoty status.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK