Zamknij

Margaret śpiewa utwór Adele. Nagranie z 2011 roku [WIDEO]

Redakcja
20.03.2018 14:27
Margaret Małgorzata Jarmoży
fot. Youtube (margaretjblog)

Margaret, zanim stała się popularną piosenkarką, chętnie publikowała covery w serwisie YouTube. W 2011 roku po raz pierwszy opublikowała tam własne wersje znanych utworów różnych wykonawców. Polska artystka zmierzyła się też z piosenką „Right as Rain” autorstwa Adele.

Margaret śpiewa „Right as Rain” Adele: nagranie z 2011 roku

W 2011 roku Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, założyła własny kanał w serwisie YouTube pod nazwą „margaretjblog”. Można znaleźć na nim m.in. stare nagrania wideo z coverami.

Polska artysta zaprezentowała swoją autorską wersję utworu „Right as Rain”, który znalazł się na debiutanckiej płycie Adele zatytułowanej „19”. Platynowy album Brytyjki pochodzi z 2008 roku.

Promocja w internecie się opłaciła. Już w 2013 roku Margaret wydała swój debiutancki singiel „Thank You Very Much” oraz pierwszą EP-kę „All I Need”.

Dziś artystka ma na swoim koncie już dwa solowe albumy i jeden nagrany wspólnie z jazzowym wokalistą Mattem Duskiem. Jej największymi przebojami są utwory „Heartbeat”, „Cool Me Down”, „Wasted” i „What You Do”.

Margaret w „Szansie na Sukces”

W 2009 roku Margaret wzięła udział w programie „Szansa na sukces”. Zaśpiewała wtedy wielki przebój Moniki Brodki zatytułowany „Znam Cię na pamięć”. Małgorzata Jamroży wygrała cały odcinek, a kilka miesięcy później wystąpiła w koncercie finałowym laureatów, który odbył się w warszawskiej Sali Kongresowej.

Eurowizja 2018: Margaret w szwedzkich preselekcjach

Margaret jako pierwsza Polka w historii wzięła udział w Melodifestivalen 2018, czyli szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018. 26-letnia artystka dotarła do ścisłego finału, gdzie zajęła wysokie 7. miejsce. Mimo że nie udało jej się wygrać, piosenka „In My Cabana” odniosła ogromny sukces w Szwecji i dotarła na sam szczyt zestawienia w sklepie iTunes.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK