Zamknij

Margaret w finale Eurowizji w Szwecji

Redakcja
03.03.2018 20:40
Margaret w finale Eurowizji w Szwecji
fot. YouTube

Półfinał drugiej szansy na Melodifestivalen, czyli szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018, za nami! Margaret z piosenką „In my Cabana" dostała się do finału szwedzkich preselekcji! To wielki sukces polskiej wokalistki! Teraz piosenkarka powalczy w finale o reprezentowanie Szwecji na Eurowizji 2018!

Margaret w finale Eurowizji w Szwecji

Półfinał drugiej szansy na Melodifestivalen, czyli szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018, za nami! Margaret z piosenką „In my Cabana" dostała się do finału szwedzkich preselekcji! To wielki sukces polskiej wokalistki!

3 marca 2018 Margaret pokonała rapera Moncho, zdobywając większe poparcie widzów i tym samym zakwalifikowała się do ścisłego finału szwedzkiej Eurowizji 2018.

Zobacz także

Konkursowa piosenka Margaret zatytułowana „In My Cabana” zrobiła furorę w Szwecji. Przebojowy kawałek polskiej wokalistki dotarł tam do pierwszego miejsca oficjalnej listy sprzedażowej sklepu iTunes. 26-latka to pierwsza polska artystka, która tego dokonała.

POLSKIE PRESELEKCJE. RELACJA NA ŻYWO

Finał preselekcji Eurowizji w Szwecji odbędzie się 10 marca, w sobotę.

63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie. Czy Margaret zostanie reprezentantką Szwecji i tym samym stanie do rywalizacji z polskim wokalistą, którego poznamy po polskich preselekcjach już dzisiaj, 3 marca? Przekonamy się już za tydzień.

RadioZET.pl/SI/PK