Zamknij

Margaret zaliczyła wpadkę w trakcie wywiadu dla TVP: "K***wa, jeszcze raz" [WIDEO]

Piotr Krajewski
13.06.2019 14:26
Margaret wpadka w trakcie wywiadu dla TVP3 Opole wideo
fot. Facebook (TVP3 Opole)

Margaret zaliczyła wpadkę podczas wywiadu dla TVP3 Opole, który dotyczył tegorocznego festiwalu. W trakcie rozmowy piosenkarce zabrakło słów i spontanicznie rzuciła niecenzuralne słowo. Nie wiedziała jednak, że wywiad jest transmitowany na żywo w internecie. Jak zareagowała na to Margaret? Zobaczcie wideo.

Wpadka Margaret w trakcie wywiadu dla TVP

Margaret będzie jedną z gwiazd festiwalu Opole 2019. We wtorek piosenkarka udzieliła wywiadu w studiu festiwalowym stacji TVP3 Opole, w którym opowiedziała o swoim nadchodzącym występie podczas imprezy.

W trakcie rozmowy Margaret zaliczyła wpadkę. Artysta nie wiedziała, że wywiad jest transmitowany na żywo w mediach społecznościowych. Zdradziła, że na festiwalu Opole 2019 zaśpiewa medley trzech piosenek: „Byle jak”, „Tempo” i „Gaja Hornby”. Zaczęła tłumaczyć widzom, o czym jest ostatni utwór. W pewnym momencie zabrakło jej jednak słów i spontanicznie rzuciła niecenzuralne słowo.

K***wa, jeszcze raz, nie? — powiedziała nagle Margaret.

Wtedy dowiedziała się od dziennikarki TVP3 Opole, że rozmowa jest emitowana na żywo. Artystka szybko jednak wybrnęła z niezręcznej sytuacji i kontynuowała wypowiedź.

Sorry, guys. Jest to piosenka o rozkminach 27-latki, przez które ja aktualnie przechodzę i dziwi mnie ten stan rzeczy. Polecam. Jeśli ktoś ma 27 lat, więcej lub mniej, i ma podobne przemyślenia, to się w tym odnajdzie — dodała.

Margaret i nowa płyta „Gaja Hornby”

31 maja Margaret zaprezentowała nowy album zatytułowany „Gaja Hornby”. To pierwsza płyta piosenkarki, która została nagrana w całości w języku polskim. Znalazło się na nim dziewięć utworów.

Nowy album Margaret promuje m.in. singiel tytułowy, którego brzmienie nawiązuje do elektroniki i jest oparte m.in. na syntezatorach. Wielu internautów porównało piosenkę artystki do twórczości Ariany Grande

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK