Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

18-letnia Margaret w „Szansie na sukces”. Tak zaczęła się jej kariera! [WIDEO]

14.03.2018 13:56
xxx zet

Margaret to dziś jedna z najpopularniejszych polskich artystek za granicą. Wysokie miejsce w szwedzkim Melodifestivalen 2018 pokazuje, że zagranicznym słuchaczom podoba się jej muzyka. W 2009 roku Małgorzata Jamroży wzięła udział w programie „Szansa na sukces”. Dziś przypominamy jej występ.

Margaret Szansa na sukces fot. Youtube

Szansa na sukces: 18-letnia Margaret śpiewa „Znam Cię na pamięć” Moniki Brodki

W 2009 roku Margaret wzięła udział w programie „Szansa na sukces”. Zaśpiewała wtedy wielki przebój Moniki Brodki zatytułowany „Znam Cię na pamięć”. Małgorzata Jamroży wygrała cały odcinek, a kilka miesięcy później wystąpiła w koncercie finałowym laureatów, który odbył się w warszawskiej Sali Kongresowej.

Eurowizja 2018: Margaret w szwedzkich preselekcjach

Margaret jako pierwsza Polka w historii wzięła udział w Melodifestivalen 2018, czyli szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018. 26-letnia artystka dotarła do ścisłego finału, gdzie zajęła wysokie 7. miejsce. Mimo że nie udało jej się wygrać, piosenka „In My Cabana” odniosła ogromny sukces w Szwecji i dotarła na sam szczyt zestawienia w sklepie iTunes.

Uczestniczka Eurowizji 2018 skopiowała Margaret?

Od kilku dni polski internet żyje tematem domniemanego plagiatu hitu „Cool Me Down” Margaret. Polską artystkę miała skopiować Jenifer Brening, tegoroczna reprezentantka San Marino na Eurowizji 2018. Margaret postanowiła w końcu skomentować całą sytuację.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi