Zamknij

Maria Tyszkiewicz debiutuje. Zwyciężczyni „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wydała pierwszy singiel

Piotr Krajewski
01.07.2019 16:27
Maria Tyszkiewicz Ufam Sobie debiutancki singiel zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo wideo
fot. Tomasz Zukowski/East News

Maria Tyszkiewicz, zwyciężczyni szóstej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, debiutuje w branży muzycznej. Aktorka i wokalistka wydała swój pierwszy singiel zatytułowany „Ufam sobie”, który zapowiada jej debiutancką płytę.

Debiutancki singiel Marii Tyszkiewicz. To zwyciężczyni „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Maria Tyszkiewicz to zwyciężczyni „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka i wokalistka zrobiła furorę w szóstej edycji programu, w trakcie której dała kilka naprawdę niesamowitych występy (m.in. jako Doda, Edyta Górniak, Rihanna). Wiele z nich może pochwalić się milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

W internecie pojawił się debiutancki singiel Marii Tyszkiewicz, który powstał we współpracy z producentem Wishlake. Piosenka zatytułowana „Ufam sobie” zwiastuje jej pierwszy album, nad którym aktorka obecnie pracuje.

Praca nad solowym materiałem jest niesamowicie inspirująca.  Cały czas zaskakuje mnie wiele rzeczy w sobie samej, otwieram się na ciekawą muzykę i na nieznane dotąd brzmienia mojego głosu. Super, że będę mogła przekazać trochę więcej siebie niż do tej pory — mówi atkorka.

Maria Tyszkiewicz na co dzień jest związana z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Przed sukcesem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pracowała na planie m.in. „Jaka to melodia” czy „Przebojowa noc”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Potrafi śpiewać altem, sopranem i mezzosopranem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK