Maria Tyszkiewicz debiutuje. Zwyciężczyni „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wydała pierwszy singiel

01.07.2019 16:27

Maria Tyszkiewicz, zwyciężczyni szóstej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, debiutuje w branży muzycznej. Aktorka i wokalistka wydała swój pierwszy singiel zatytułowany „Ufam sobie”, który zapowiada jej debiutancką płytę.

Maria Tyszkiewicz Ufam Sobie debiutancki singiel zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo wideo fot. Tomasz Zukowski/East News

Debiutancki singiel Marii Tyszkiewicz. To zwyciężczyni „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Maria Tyszkiewicz to zwyciężczyni „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka i wokalistka zrobiła furorę w szóstej edycji programu, w trakcie której dała kilka naprawdę niesamowitych występy (m.in. jako Doda, Edyta Górniak, Rihanna). Wiele z nich może pochwalić się milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

W internecie pojawił się debiutancki singiel Marii Tyszkiewicz, który powstał we współpracy z producentem Wishlake. Piosenka zatytułowana „Ufam sobie” zwiastuje jej pierwszy album, nad którym aktorka obecnie pracuje.

Praca nad solowym materiałem jest niesamowicie inspirująca.  Cały czas zaskakuje mnie wiele rzeczy w sobie samej, otwieram się na ciekawą muzykę i na nieznane dotąd brzmienia mojego głosu. Super, że będę mogła przekazać trochę więcej siebie niż do tej pory — mówi atkorka.

Maria Tyszkiewicz na co dzień jest związana z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Przed sukcesem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pracowała na planie m.in. „Jaka to melodia” czy „Przebojowa noc”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Potrafi śpiewać altem, sopranem i mezzosopranem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń