Zamknij

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson razem. Zaśpiewały świąteczny hit [WIDEO]

04.12.2020 10:48
Mariah Carey Ariana Grande
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson zaśpiewały razem przebój „Oh Santa!”. Wspólny występ jest częścią programu „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, w którym artystka śpiewa swoje największe świąteczne hity.

Mariah Carey może pochwalić się wieloma hitami, w tym wielkimi świątecznymi przebojami jak m.in. „All I Want For Christmas Is You”.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzienia Mariah Carey przygotowała dla fanów specjalny świąteczny program. Promuje go wspólny występ gwiazdy z Arianą Grande i Jennifer Hudson.

Mariah Carey odsłania szokującą prawdę o swoim dzieciństwie. "Siostra proponowała mi kokainę"

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson we wspólnym występie do hitu „Oh Santa”

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson zaprezentowały wspólny występ do przeboju „Oh Santa!”, który pochodzi z wydanej w 2010 roku płyty „Merry Christmas II You”. To pierwsza współpraca artystek.

Co ciekawe, Ariana Grande nie ukrywa, że od najmłodszych lat była wielką fanką Mariah Carey, a możliwość zaśpiewania razem jest dla niej spełnieniem marzeń.

Mariah Carey’s Magical Christmas Special: kiedy premiera programu?

Występ z hitem „Oh Santa!” zapowiada program „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, w którym piosenkarka zaśpiewa swoje przeboje i największe świąteczne klasyki. Ariana Grande i Jennifer Hudson to niejedyne gwiazdy, które pojawią się w show. Goścmi specjalnymi będą także Tiffany Haddish, Billy Eichner, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland i Mykal-Michelle Harris.

Premierę „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” zaplanowano na 4 grudnia na platformie Apple TV+.

RadioZET.pl/apple.com