Zamknij

Mariah Carey wygrała Bottle Cap Challenge. Nagranie jest hitem internetu [WIDEO]

Piotr Krajewski
08.07.2019 12:13
Mariah Carey w Bottle Cap Challenge nagranie jest hitem internetu wideo
fot. Twitter (Mariah Carey)

Mariah Carey podbija internet swoim najnowszym wideo. Gwiazda wzięła udział w wyzwaniu Bottle Cap Challenge, które robi furorę w sieci. Wykonała je jednak w zupełnie inny i oryginalny sposób, co zachwyciło internautów. Mariah Carey odkręciła zakrętkę od butelki za pomocą… swojego śpiewu. Zobaczcie wideo!

Bottle Cap Challenge z Mariah Carey hitem internetu

Mariah Carey wzięła udział w wyzwaniu Bottle Cap Challenge i podbiła internet. Najnowsze wideo z piosenkarką jest wielkim hitem sieci. Tylko w samym serwisie Twitter obejrzano je już niemal 20 milionów razy. Wszystko za sprawą oryginalnego pomysłu, który rozbawił internautów z całego świata.

Artystka zmierzyła się z Bottle Cap Challenge w zupełnie inny sposób niż pozostałe znane osoby. Słynąca z niesamowitego wokalu na żywo Mariah Carey postanowiła odkręcić zakrętkę butelki nie nogą, a swoim wysokim głosem.

Zabawne wideo zrobiło wrażenie nie tylko na internautach, ale także na inne gwiazdy. Mnóstwo osób pogratulowało Mariah Carey w komentarzach, m.in. jej były mąż Nick Cannon, piosenkarka Rita Ora czy aktorka Katherine Langford.

Bottle Cap Challenge: o co chodzi w nowym wyzwaniu?

Bottle Cap Challenge to nowy hit internetu. Media społecznościowe zalewa fala krótkich nagrań, na których ludzie podejmują pozornie łatwe wyzwanie. O co chodzi w Bottle Cap Challenge? Zadaniem jest po prostu odkręcić zakrętkę od butelki z wodą wyłącznie za pomocą kopnięcia z półobrotu. Trzeba to jednak zrobić tak umiejętnie, aby nie przesunąć i nie przewrócić butelki. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK