Zamknij

Nowy świąteczny utwór od Mariah Carey. To kolejne „All I Want For Christmas Is You”?

Redakcja
16.11.2017 16:04
Nowy świąteczny utwór od Mariah Carey. To kolejne „All I Want For Christmas Is You”?
fot. Youtube (MariahCareyVEVO)

Nie ma świąt bez legendarnego przeboju Mariah Carey. Jej hit „All I Want For Christmas Is You” wpisał się na stałe w historię popkultury i każdego roku powraca do słuchaczy w trakcie okresu świątecznego. Teraz artystka prezentuje teledysk do zupełnie nowej świątecznej kompozycji, która promuje film animowany zatytułowany „Pierwsza Gwiazdka”.

Zagłosuj

Podoba Ci się świąteczna nowość od Mariah Carey?

Liczba głosów:

Wielu słuchaczom Mariah Carey kojarzy się właśnie ze świętami. Nie ma w tym nic dziwnego. Od lat artystka jest znana ze swojej bożonarodzeniowej twórczości. Wydała dwa gwiazdkowe krążki, na których znalazły się zarówno covery, jak i oryginalne kompozycje. Płyta „Merry Christmas” z 1994 roku rozeszła się w ponad 15 milionach egzemplarzy, co czyni ją najlepiej sprzedającym się albumem świątecznym w historii muzyki.

Teraz amerykańska gwiazda powróciła z piosenką „The Star”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Pierwsza gwiazdka”. Obraz opowiada słynną historię z Betlejem oczami małych bohaterów - osiołka i jego przyjaciół. Produkcja trafi do polskich kin już 1 grudnia.

Oprócz Mariah Carey, na płycie znajdą się m.in. utwory Zary Larsson, Fifth Harmony czy A Great Big World.

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK