Zamknij

Marilyn Manson chciał zgwałcić 8-letniego chłopca? Była partnerka oskarża muzyka

07.12.2021 18:02
Marilyn Manson
fot. Imago Stock and People/East News

Evan Rachel Wood oskarża Marilyna Mansona o to, że chciał zgwałcić jej 8-letniego syna. Szokujące doniesienia zagranicznych mediów.

Marilyn Manson to jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów, który zwraca uwagę zarówno swoim wyglądem, zachowaniem, jak i stylem ubioru, ale przede wszystkim muzyką - szokującymi tekstami i klipami. Nie można się dziwić, że także życie prywatne gwiazdora obfituje w skandale. W ostatnich miesiącach na jaw wyszło, że Manson miał dopuszczać się wobec swoich byłych partnerek przemocy, także na tle seksualnym. Oskarżenia kobiet są obecnie przedmiotem dochodzenia, a na jaw wychodzą nowe, szokujące szczegóły.

Jak ujawnił brytyjski "Daily Mail", była partnerka Mansona oskarżyła go o to, że groził jej, że zgwałci jej 8-letniego syna. Do takich zeznań Evan Rachel Woods dotarli dziennikarze.

Zobacz także: Edyta Górniak ostro do Maffashion. Zwraca uwagę na jej wiek. "Przemyśl swoją strategię"

Marilyn Manson chciał zgwałcić 8-letnie dziecko? Kolejne oskarżenia

Tylko w pierwszej połowie 2021 roku przeciw Mansonowi wpłynęło kilka pozwów, w których artysta jest oskarżony o znęcanie i seksualne nadużycia. Wśród kobiet, które podjęły kroki prawne przeciw niemu, są m.in. modelka Ashley Morgan Smithline, Sarah McNelly, Ashley Lindsay Morgan oraz właśnie Evan Rachel Wood.

Na łamach "Daily Mail" ukazał się materiał, z którego wynika, iż Evan Rachel Wood zeznała, że Manson chciał wyrządzić krzywdę jej 8-letniemu wówczas synowi. By zapewnić sobie przynajmniej częściowe bezpieczeństwo, aktorka z synkiem zmieniła miejsca zamieszkania, wynajęła dodatkową ochronę, a nawet uzbroiła swój dom w kuloodporne szyby. Takie informacje dziennikarze znaleźli w zeznaniach, jakie Rachel Wood złożyła w toku sprawy przeciw jej byłemu mężowi - Jamiemu Bellowi, z którym związała się po rozstaniu z Mansonem.

Przypomnijmy, że Evan Rachel Wood i Marilyn Manson spotykali się przez trzy lata. Aktorka miała 18 lat, kiedy weszła w relację z prawie 20 lat starszym Mansonem. Para w 2010 roku się zaręczyła, ale wkrótce po zaręczynach nastąpiło rozstanie. Wood po latach przerwała milczenie, oskarżając byłego partnera o przemoc fizyczną i psychiczną. Po jej oświadczeniu, w którym nazwała Mansona "oprawcą", zarzuty w stosunku do artysty zgłosiły kolejne kobiety.