Zamknij

Marilyn Manson wyrzucony z wytwórni. Odpowiada na zarzuty o znęcanie się nad Evan Rachel Wood

02.02.2021 11:25
Marilyn Manson
fot. Rex Features/East News

Marilyn Manson odpowiedział na zarzuty swojej byłej partnerki, Evan Rachel Wood. Popularna aktorka oskarżyła muzyka o znęcanie się nad nią w trakcie związku. Manson opublikował oświadczenie.

Marilyn Manson został oskarżony przez Evan Rachel Wood o znęcanie się. Amerykańska aktorka opublikowała szokujący wpis, w którym opisała toksyczną relację z byłym już partnerem. Nazwała go m.in. oprawcą i niebezpiecznym człowiekiem.

52-letni muzyk przerwał milczenie i odniósł się do zarzutów. W mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie Marylina Mansona

Marilyn Manson odpowiada na zarzuty aktorki Evan Rachel Wood o znęcanie się

Marilyn Manson postanowił skomentować szokujący wpis Evan Rachel Wood, w którym aktorka nazwała artystę niebezpieczną osobą i ujawniła, że znęcał się nad nią przez kilka lat: „Miałam wyprany mózg, byłam poddawana manipulacji, aby się podporządkować”.

W oficjalnym oświadczeniu Manson nazwał słowa Wood „strasznym zniekształceniem rzeczywistości”.

Oczywiście, moja sztuka i moje życie od dawna są magnesem dla kontrowersji, ale te najnowsze twierdzenia na mój temat są strasznym zniekształceniem rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze były nawiązywane dobrowolnie przez podobnie myślących partnerów. Bez względu na to jak – i dlaczego – inni chcą teraz zafałszować przeszłość, właśnie taka jest prawda – napisał artysta.

xx

Marilyn Manson wyrzucony z wytwórni

Na oskarżenia zareagowała także wytwórnia płytowa Loma Vista Recordings, która natychmiast zerwała umowę z Marilynem Mansonem. Firma zdecydowała się zaprzestać promocji jego najnowszej płyty „We Are Chaos”.

Zdecydowaliśmy również, że nie będziemy współpracować z Marilynem Mansonem przy żadnych przyszłych projektach – czytamy w oświadczeniu wytwórni.

xx