Zamknij

Marilyn Manson z żoną próbowali tuszować oskarżenia wobec muzyka?

12.05.2021 14:23
Marilyn Manson
fot. EAST NEWS

Marilyn Manson i jego żona Lindsay Usich zostali posądzeni o chęć zatuszowania oskarżeń wobec muzyka. W ostatnim czasie artysta został wielokrotnie posądzony przez swoje byłe partnerki o molestowanie i znęcanie się nad nimi.

Marilyn Manson w przeciągu ostatnich miesięcy był kilkakrotnie oskarżany o nadużycia względem swoich byłych partnerek i współpracowników. Wszystko zaczęło się od oświadczenia Evan Rachel Wood, która oświadczyła, że muzyk przez lata się nad nią znęcał i nią manipulował. Jej słowa wywołały lawinę. Od tamtego czasu coraz więcej kobiet przyznaje, że również doświadczyły krzywd ze strony Mansona.

Marilyn Manson z żoną próbowali tuszować oskarżenia wobec muzyka? 

Muzyk zaprzecza zarzutom i nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że wszystko, co działo się w jego związkach, zawsze odbywało się za zgodą obu stron. Jednak zgodnie z informacjami upublicznionymi przez Metal Hammer, muzyk i jego żona Linsay Usich mogli chcieć zatuszować kontrowersje wokół muzyka.

Jak czytamy w artykule, magazyn skontaktował się z Laurą, która prowadzi na Instagramie profil Manonisabusive. Strona jest całkowicie poświęcona zarzutom wobec Marilyna Mansona, które pojawiają się w sieci. Kobieta przyznała, że żona muzyka jej groziła.

"Lindsay mówiła dużo o adresach IP, które podobno znała. Twierdziła, że zna moją lokalizację i wie o mnie inne rzeczy, ale nie sądzę, żeby cokolwiek z tego było prawdą. Wydaje mi się, że zawsze próbowała mnie nastraszyć" - opowiada Laura.

Marilyn Manson i Lindsay Usich chcieli zablokować konto Manonisabusive na Instagramie?

Jak twierdzi twórczyni konta Mansonisabusive, Manson i Usich doprowadzili do zablokowania jej osobistego konta, które w żaden sposób nie jest związane z muzykiem. Dowody, które zebrała, sugerują, że Manson i Usich mogą stać za innymi kontami w mediach społecznościowych, które starały się nękać administatorów Mansonisabusive oraz dążyły do zamknięcia strony.

"Osoba pracująca dla Phoenix Act potwierdziła, że wiele kont fanów, którzy zgłaszali to konto, posiada adresy IP w Hollywood Hills. Prawdopodobieństwo, że cała masa walczących fanów Mansona mieszka w tym ekskluzywnym obszarze siedmiu mil kwadratowych wydaje się niewielka. Wiemy jednak, kto tam mieszka - Manson i Usich." - wyjaśnia Laura.

Zarzuty pokrywają się z oświadczeniem Evan Rachel Wood, która twierdzi, że Usich groziła aktorce opublikowaniem jej niekorzystnych zdjęć. Podobno partnerka Mansona chciała w ten sposób ją "uciszyć" i "zniszczyć jej karierę".

RadioZET.pl/Metal Insider