Zamknij

Marina Łuczenko śpiewa „Dziwny jest ten świat”. Internauci pod wrażeniem coveru [WIDEO]

Redakcja
18.01.2019 16:43
Marina Łuczenko Dziwny jest ten świat Czesław Niemen
fot. Instagram (marina_official)

Marina Łuczenko opublikowała cover „Dziwny jest ten świat”, legendarny utwór Czesława Niemena. To reakcja gwiazdy na ostatnie tragiczne wydarzenia w Polsce i apel Dody w sprawie wspólnego koncertu polskich artystów. Internauci są pod ogromnym wrażeniem wykonania Mariny i chwalą jej wokal.

Marina Łuczenko zaśpiewała „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Cover legendarnego polskiego utworu wokalistka opublikowała na swoim Instagramie. Jej wykonanie spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem. Internauci chwalą Marinę Łuczenko za świetny wokal i interesującą interpretację klasyka.

Artystka zaśpiewała właśnie ten utwór, aby zareagować na ostatnie wydarzenia w Polsce i tragiczną śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Marina Łuczenko odniosła się także do słynnego apelu Dody, która zaproponowała wszystkim chętnym artystom wspólny koncert przeciw nienawiści. Potwierdzono już, że wydarzenie „Artyści przeciw nienawiści” się odbędzie.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak śpiewa „Dziwny jest ten świat”. Wzruszający występ i apel przeciw nienawiści [WIDEO]

Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju dają nam wszystkim wiele do zastanowienia, dokąd zmierza nasz świat... Cieszę się, że Doda wpadła na pomysł byśmy naszą muzyką pojednali naszych fanów, słuchaczy, odbiorców i wszystkich , którzy mają w swoim sercu nienawiść. Jestem całym sercem za akcją i wierzę, że razem możemy wiele zmienić... — napisała Marina Łuczenko.

Przypomnijmy, że Doda zaapelowała we wtorek do wszystkich polskich artystów, aby zorganizować wspólnie specjalny koncert przeciw nienawiści. Na apel piosenkarki zareagowało mnóstwo znanych muzyków. Potwierdzono już, że wydarzenie się odbędzie. Doda opublikowała także na swoim Instagramie oficjalne logo koncertu „Artyści przeciw nienawiści”.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK