Zamknij

Pamiętasz chłopaka z teledysku "Freestyler"? Dziś ma 36 lat i jest nie do poznania! [FOTO]

07.10.2021 14:20
Freestyler
fot. Youtube screen / BomfunkMCsVEVO

"Freestyler" to słynny przebój przełomu lat 90. i 00., który doczekał się także kultowego teledysku. Wszyscy pamiętają występującego w nim chłopaka z dredami. Jak dziś wygląda? Marlo Snellman jest nie do poznania. Będziecie w szoku!

Marlo Snellman zasłynął jako chłopak z dredami w teledysku do hitu "Freestyler" zespołu Bomfunk MC’s. Od wydania teledysku minęło już ponad 20 lat, a słynny bohater teledysku ma obecnie 36 lat i jest nie do poznania.

Chłopak z teledysku "Freestyler". Tak dziś wygląda Marlo Snellman

Teledysk do przeboju "Freestyler" fińskiej grupy Bomfunk MC’s zapadł w pamięć wielu słuchaczom. Gwiazdą klipu był Marlo Snellman, wówczas nastoletni chłopak z dredami słuchający muzyki na wielkich słuchawkach. Piosenka podbiła listy przebojów w całej Europie.

Po sukcesie "Freestyler" Marlo Snellman próbował wykorzystać swoje pięć minut i chciał rozwinąć karierę w show-biznesie, a przede wszystkim w branży muzycznej. Fin tworzył muzykę elektroniczną i przez jakiś czas był nawet DJ-em.

Sława jednak przeminęła, a chłopak z teledysku "Freestyler" całkowicie zmienił swoje życie. Dziś Marlo Snellman ma 36 lat i pracuje w gastronomii. Obecnie jest szefem kuchni w restauracji w Paryżu. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej.