Zamknij

Marshmello, Tyga i Chris Brown w singlu „Light It Up”. Czwartkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
25.04.2019 14:17
Marshmello, Tyga i Chris Brown w singlu „Light It Up”. Czwartkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Już po godz. 14:00 słuchacze usłyszą premierowo wspólny singiel Marshmello, Tygi i Chrisa Browna. Trzy gwiazdy muzyki rozrywkowej połączyły siły i stworzyły utwór „Light It Up”.

Za sprawą „Light It Up” Marshmello doprowadził do ponownego spotkania Tygi i Chrisa Browna, którzy w 2016 nagrali razem „Rumorz”. W klipie do nowego utworu, artyści poruszają się ciężarówką stworzoną na specjalne zamówienie Marshmello przez RDB LA. Gwiazdorzy postanawiają rozkręcić nudną imprezę urodzinową. Za reżyserię odpowiada Arrad.

Marshmello może poszczycić się trzema nominacjami do tegorocznych Billboard Music Awards: Najlepszy artysta dance/muzyki elektronicznej, Najlepsza piosenka dance oraz Najlepszy duet - to za sprawą kawałka „Happier” z Bastille. Utwór przekroczył już 10 mln sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Marshmello ma na koncie udane współprace z wieloma innymi. Artystami, w tym m.in. CHVRCHES, Roddym Ricchem, Pritam czy SVDDEN DEATH. Wspólnie z raperami SOB x RBE wydał niedawno EP-kę „Roll the Dice”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK