Zamknij

Marta Burdynowicz w Radiu ZET o Justynie Steczkowskiej. Zdradziła, jaka jest prywatnie

06.12.2021 12:08
Marta Burdynowicz Justyna Steczkowska
fot. Jan Bogacz / TVP

Marta Burdynowicz pojawiła się w Radiu ZET z debiutanckim singlem "Żaden wstyd". Zwyciężczyni "The Voice of Poland 12" opowiedziała o pierwszych emocjach po wygranej, swoich muzycznych planach i Justynie Steczkowskiej. Zdradziła, jaka prywatnie jest jej trenerka z programu.

Marta Burdynowicz wygrała dwunastą edycję " The Voice of Poland". W minioną sobotę uczestniczka z drużyny Justyny Steczkowskiej pokonała pozostałych finalistów i zgarnęła 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płyty z wytwórnią Universal Music Polska.

Zwyciężczyni "The Voice of Poland 12" pojawiła się również w Radiu ZET, gdzie porozmawiała z Marcinem Wojciechowskim, a nawet zaśpiewała fragment znanego przeboju. Nasi słuchacze mieli okazję także usłyszeć jej debiutancki singiel "Żaden wstyd".

Marta Burdynowicz w Radiu ZET o Justynie Steczkowskiej. Zdradziła, jaka jest prywatnie

Marta Burdynowicz gościła na antenie Radia ZET. Jak przyznała zwyciężczyni "The Voice of Poland 12", wciąż nie wierzy w wygraną w programie.

Powiem szczerze, że jeszcze to do mnie nie dociera. Ogromne emocje i wielki szok. Naprawdę się nie spodziewałam – wyznała.

Do zwycięstwa w "The Voice of Poland 12" Martę Burdynowicz poprowadziła jej trenerka, Justyna Steczkowska. Uczestniczka opowiedziała o współpracy ze słynną piosenkarką.

Z Justyną pracowało mi się super. Jest wspaniałym profesjonalistą, muzykiem, wokalistką. Do tego wszystkiego jest przewspaniałą, ciepłą kobietą. Jest przepiękna. Same plusy. Dużo się nauczyłam i jestem bardzo jej wdzięczna, że się odwróciła – powiedziała.

Marta Burdynowicz w Radiu ZET o muzycznych planach

Podczas wizyty w Radiu ZET Marta Burdynowicz zaśpiewała fragment przeboju George’a Michaela "Careless Whisper".

Opowiedziała także o swoich planach po "The Voice of Poland". Przyznała, że nadal zamierza pracować w teatrze muzycznym i weźmie również udział w przyszłorocznej trasie koncertowej upamiętniającej Krzysztofa Krawczyka.

– Mam pomysł na siebie, ale nie będę na razie zdradzać – stwierdziła Burdynowicz i dodała: "Jestem też otwarta na propozycje wytwórni, która na pewno jest doświadczona i będzie chciała mi pomóc".