Zamknij

Marta Burdynowicz zabrała głos po finale "The Voice of Poland". Zdradziła, co zrobi z wygraną

06.12.2021 10:58
MARTA BURDYNOWICZ
fot. VIPHOTO/East News

Marta Burdynowicz wygrała 12. edycję programu "The Voice of Poland". Wokalistka zabrała głos po finale i zdradziła, na co przeznaczy wygraną.

12. edycja " The Voice of Poland" za nami. Poznaliśmy zwyciężczynię walki o tytuł najlepszego głosu w Polsce. W sieci już pojawiły się spekulacje na temat wyników rywalizacji. Część widzów twierdzi, że finał był ustawiony, a program powinien wygrać Wiktor Dyduła.

Marta Burdynowicz zabrała głos po zwycięstwie w "The Voice of Poland"

Wygraną skomentowała również wielka wygrana Voice'a - Marta Burdynowicz. W ostatnim odcinku show TVP, wokalistka wykonała hit Alicji Majewskiej "Odkryjemy miłość nieznaną", własny singiel "Żaden wstyd", przebój "I Will Always Love You" Whitney Houston, a także "Angel" z repertuaru Sary McLachlan w towarzystwie trenerki - Justyny Steczkowskiej.

Burdynowicz była bardzo zaskoczona werdyktem. Wokalistka w rozmowie z Jastrząb Post podziękowała za wszystkie głosy, jednak podkreśliła, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

Wielki szok i zdziwienie, bo zupełnie inaczej typowałam. Dziękuję wszystkim, którzy głosowali.

Marta Burdynowicz zdradziła, co zrobi z wygraną z "The Voice of Poland"

Artystka zdradziła także swoje plany związane z wygraną. Okazuje się, że Burdynowicz dokładnie wie, na co między przeznaczy 50 tysięcy złotych.

Myślałam, żeby w końcu zrobić prawo jazdy i kupić może jakiś samochód.

W wywiadach Burdynowicz zdradziła też, że do programu zgłosiła się w ostatniej chwili. Wokalistka pochwaliła też współpracę z Justyną Steczkowską.