Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zwyciężczyni The Voice of Poland z teledyskiem do debiutanckiego singla [WIDEO]

09.01.2018 14:34

Marta Gałuszewska to zwyciężczyni ósmej edycji The Voice of Poland. Jeszcze w trakcie programu podzieliła się z fanami swoim debiutanckim singlem zatytułowanym „Nie mów mi nie”. Teraz różowowłosa artystka prezentuje pierwszy w karierze teledysk. Będzie hit?

Zwyciężczyni The Voice of Poland z teledyskiem do debiutanckiego singla [WIDEO] fot. Youtube (MartaGaluszewskaVEVO)
Zagłosuj

Czy podoba Ci się pierwszy teledysk Marty Gałuszewskiej?

23-latka z Elbląga cieszyła się ogromną popularnością już od samego początku programu. Jej występ w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zachwycił zarówno jurorów, jak i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie z castingu obejrzano już niemal 3 miliony razy.

Ponad miesiąc od zwycięstwa w ósmej edycji Marta Gałuszewska prezentuje oficjalny wideoklip do swojego debiutanckiego singla „Nie mów mi nie”. W teledysku wykorzystano nieco inną, jeszcze bardziej dopracowaną wersję utworu. W refrenie pojawia się fragment w języku angielskim.

Reżyserią klipu zajął się Pascal Pawliszewski. Piosenkę stworzyli Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Sarah Reeve i Steven Manovski. Artystka napisała tekst wspólnie z Patrykiem Kumorem.

Jej występ jednym z najlepszych na świecie

Castingowy występ triumfatorki The Voice of Poland znalazł się w światowym zestawieniu najlepszych „Przesłuchań w Ciemno” w 2017 roku. W całym podsumowaniu znalazło się łącznie 27 najlepszych występów z całego świata (m.in. Stany Zjednoczone, Indie, Australia i RPA).

Tak kiedyś wyglądała Marta Gałuszewska [ZDJĘCIA]

Widzowie programu nie zapomną na pewno jej świetnych występów i nietypowego koloru włosów, którym zrobiła niemałą furorę. Nie zawsze jednak to róż królował na jej głowie. Tutaj możesz zobaczyć jej zdjęcia z przeszłości.

RadioZET.pl/PK

Oceń