Zamknij

Marta Gałuszewska powraca jako MVRT w singlu "Rooftop". Piątkowa premiera w Radiu ZET

19.06.2020 09:11
Marta Gałuszewska jako MVRT nowy singiel Rooftop w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

MVRT (czyt. MART) to zupełnie nowy projekt Marty Gałuszewskiej. Piosenkarka powraca z nowym singlem zatytułowanym „Rooftop”, który stworzyła razem z Vijay i Sofią Zlatko. Premiera piosenki i krótki wywiad z artystką na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 14:00.

MVRT (Marta Gałuszewska) w nowym singlu Rooftop

Marta Gałuszewska powraca z nowym projektem muzycznym MVRT, który nie jest jednak nawiązaniem do klasycznego popu. Tym razem artystka, znana z platynowego przeboju „Nie mów mi nie”, tworzy muzykę w klimacie dance/house.

Przez ostatnie 2 lata miałam okazję uczestniczyć w wielu sesjach nagraniowych i pracować nad muzyką z ludźmi z całego świata. MVRT to projekt przedstawiający to, czego się o sobie nauczyłam w tym czasie, pozwalający zajrzeć odbiorcy co się dzieje w moim sercu i głowie. To też delikatny odskok od Marty Gałuszewskiej, która, chociaż jest nieodłącznym elementem mnie, musiała dorosnąć muzycznie do tego, jaki przekaz chce za sobą zostawić. MVRT ma pokazać, że różnorodność może być zamierzona, ale też udowodnić, że polscy wokaliści również mają szansę na światowej scenie mainstreamowej / EDM — mówi piosenkarka.

Co ciekawe, projekt MVRT powstał już w zeszłym roku. Wokalistka miała okazję współpracować z kultową wytwornią Spinnin’ Records oraz jej artystami, m.in. BLR, Tungevaag i The Second Level.

RadioZET.pl/mat.prasowe