Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy. To zwyciężczyni „The Voice of Poland”

27.08.2018 09:29

W sobotę Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy. Artystka była zmuszona odwołać koncert w Kętrzynie i trafiła do szpitala, aby przejść niezbędne badania lekarskie. Na szczęście zwyciężczyni „The Voice of Poland” nie stało się nic poważnego. „Jesteśmy poobijani, ale cali” — napisała Gałuszewska w mediach społecznościowych.

Marta Gałuszewska fot. Youtube (The Voice Global)

Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy

Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy. Do zdarzenia z udziałem zwyciężczyni „The Voice of Poland” doszło po południu w sobotę. Piosenkarka jechała razem z członkiem swojego zespołu na koncert w Kętrzynie. Wydarzenie zostało ostatecznie odwołane.

Na oficjalnym profilu Marty Gałuszewskiej na Facebooku pojawiła się informacja, że artystka musi przejść „niezbędne badania lekarskie”, co zaniepokoiło wiele osób.

Na szczęście artystka i jej kolega Hubert nie ucierpieli poważnie w wypadku. Opublikowała wpis, którym uspokoiła swoich fanów i potwierdziła, że kolejne koncerty odbędą się już zgodnie z planem.

Kochani, wzruszyliście mnie niesamowicie, dziękuję za tak wielkie wsparcie od Was! Jesteśmy poobijani ale cali. Mieliśmy niesamowicie dużo szczęścia z Hubertem, pomimo tak złej pogody. Dla mnie to prawdziwy cud — napisała Marta Gałuszewska.

Marta Gałuszewska to zwyciężczyni ósmej edycji „The Voice of Poland”. Jej występ w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zachwycił zarówno jurorów, jak i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie z castingu obejrzano już ponad 4 miliony razy.

Kilka miesięcy temu wydała swój debiutancki singiel „Nie mów mi nie”. Artystka zaprezentowała go także w wersji anglojęzycznej, z którą startowała w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń