Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy. To zwyciężczyni „The Voice of Poland”

27.08.2018 09:29

W sobotę Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy. Artystka była zmuszona odwołać koncert w Kętrzynie i trafiła do szpitala, aby przejść niezbędne badania lekarskie. Na szczęście zwyciężczyni „The Voice of Poland” nie stało się nic poważnego. „Jesteśmy poobijani, ale cali” — napisała Gałuszewska w mediach społecznościowych.

Marta Gałuszewska fot. Youtube (The Voice Global)

Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy

Marta Gałuszewska miała wypadek samochodowy. Do zdarzenia z udziałem zwyciężczyni „The Voice of Poland” doszło po południu w sobotę. Piosenkarka jechała razem z członkiem swojego zespołu na koncert w Kętrzynie. Wydarzenie zostało ostatecznie odwołane.

Na oficjalnym profilu Marty Gałuszewskiej na Facebooku pojawiła się informacja, że artystka musi przejść „niezbędne badania lekarskie”, co zaniepokoiło wiele osób.

Na szczęście artystka i jej kolega Hubert nie ucierpieli poważnie w wypadku. Opublikowała wpis, którym uspokoiła swoich fanów i potwierdziła, że kolejne koncerty odbędą się już zgodnie z planem.

Kochani, wzruszyliście mnie niesamowicie, dziękuję za tak wielkie wsparcie od Was! Jesteśmy poobijani ale cali. Mieliśmy niesamowicie dużo szczęścia z Hubertem, pomimo tak złej pogody. Dla mnie to prawdziwy cud — napisała Marta Gałuszewska.

Marta Gałuszewska to zwyciężczyni ósmej edycji „The Voice of Poland”. Jej występ w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zachwycił zarówno jurorów, jak i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie z castingu obejrzano już ponad 4 miliony razy.

Kilka miesięcy temu wydała swój debiutancki singiel „Nie mów mi nie”. Artystka zaprezentowała go także w wersji anglojęzycznej, z którą startowała w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń