Zamknij

Marta Gałuszewska z nowym singlem „Givin’ You Up” [WIDEO]

Redakcja
30.11.2018 15:16
Marta Gałuszewska
fot. mat. prasowe

Marta Gałuszewska zaprezentowała nowy singiel zatytułowany „Givin’ You Up”. Anglojęzyczna piosenka zapowiada jej pierwszą EP-kę. Artystka wystąpi z nowym utworem w sobotnim finale „The Voice of Poland”.

Marta Gałuszewska prezentuje nową piosenkę „Givin’ You Up”. Anglojęzyczny singiel zwiastuje jej pierwszą EP-kę zatytułowaną „Reasons”.

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” stworzyła utwór razem z Steve'em Manovski i Sarah Manovski. Co ciekawe, przez ostatni rok artystka współpracowała z producentami i songwriterami z całego świata.

W 2017 roku Marta Gałuszewska wygrała ósmą edycję „The Voice of Poland”. Jej występ w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zachwycił zarówno jurorów, jak i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie z castingu obejrzano już ponad 4 miliony razy.

Kilka miesięcy później wydała swój debiutancki singiel „Nie mów mi nie”, który stał się hitem i pokrył się w naszym kraju złotem. Artystka zaprezentowała go również w wersji anglojęzycznej w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK