Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Marta Gałuszewska po raz pierwszy na szczycie!

Redakcja
26.02.2018 13:33
Marta Gałuszewska
fot. Youtube (MartaGałuszewskaVEVO)

Wielki sukces Marty Gałuszewskiej. Jej debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie” dotarł na szczyt Listy Przebojów Radia ZET. Poprzedni lider Michał Szpak spadł ze swoim utworem „Don’t Poison Your Heart” na 5. miejsce.

„Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej po raz pierwszy na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Już w sobotę, 3 marca, zwyciężczyni ósmej edycji „The Voice of Poland” weźmie udział w Krajowych Eliminacjach, czyli polskich preselekcjach do Eurowizji 2018 w Lizbonie. Artystka wystąpi z piosenką „Why Don’t We Go”, czyli anglojęzyczną wersją swojego debiutanckiego singla.

Wielki awans Rity Ory

Nowy singiel Brytyjki zatytułowany „Anywhere” zdobywa coraz większą popularność wśród słuchaczy Radia ZET. Piosenka Rity Ory awansowała aż o 13 pozycji w górę i znalazła się na 6. miejscu.

Spore awanse zaliczyły także m.in. utwory „Never Be The Same” Camili Cabello i „Dancing” Kylie Minogue.

Wysoki debiut Gromee

Nowy singiel polskiego DJ-a i producenta zadebiutował na wysokim 10. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Podobnie jak utwór Marty Gałuszewskiej, weźmie udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. W piosence możemy usłyszeć wokal Lukasa Meijera, z którym krakowski artysta współpracował już przy hitowym utworze „Without You”. Meijer to szwedzki wokalista grający w zespole No Sleep For Lucy.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „La Louze” Shanguy, „River” Eminema & Eda Sheerana czy „Dym” Baranovskiego.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/PK