Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Martin Garrix odwołuje koncerty przez poważną kontuzję. Pokazał zdjęcie kostki

06.06.2019 11:39

Martin Garrix odwołał wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie koncertu. Wszystko przez poważną kontuzję kostki, której nabawił się podczas występu w Las Vegas. Słynny DJ niefortunnie skoczył ze sceny i zerwał wszystkie więzadła w kostce. Martin Garrix musi przejść operację.

Martin Garrix odwołuje koncerty przez poważną kontuzję pokazał zdjęcie uszkodzonej kostki fot. mat. prasowe

Kontuzja Martina Garrixa. Odwołuje wszystkie koncerty

Martin Garrix doznał bardzo poważnej kontuzji kostki. Holenderski DJ i producent poinformował, że musi odwołać wszystkie najbliższe koncerty. Nie jest bowiem w stanie obecnie występować.

23-latek zerwał wszystkie więzadła w kostce podczas koncertu w Las Vegas, który odbył się 25 maja. W pewnym momencie Martin Garrix zeskoczył ze swojego stołu dj-skiego i uszkodził górny staw skokowy. Mimo odczuwania bólu artysta kontynuował występ. Ostatecznie musiał jednak zakończyć koncert wcześniej i trafił pod opiekę lekarzy. Okazało się, że kontuzja jest na tyle poważna, że DJ będzie musiał przejść operację, jeśli chce zapobiec trwałemu uszkodzeniu kostki.

>> Kup BILETY na jesienna trasę koncertową Budki Suflera

Po feralnym upadku Martin Garrix pokazał w internecie zdjęcie uszkodzonej kostki. Trzeba przyznać, że kontuzja wygląda naprawdę poważnie.

Martin Garrix kostka fot. Instagram (Martin Garrix)

Opublikował też oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym przyznaje, że jest mu bardzo przykro przez odwołane w najbliższych tygodniach koncerty.

Jestem zdruzgotany, że muszę odwołać koncerty, ponieważ nic nie czyni mnie szczęśliwym niż występy dla Was. To właśnie na scenie czuję się najlepiej, widząc, jak się uśmiechacie — napisał Holender.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń