Zamknij

Martin Garrix odwołuje koncerty przez poważną kontuzję. Pokazał zdjęcie kostki

Piotr Krajewski
06.06.2019 11:39
Martin Garrix odwołuje koncerty przez poważną kontuzję pokazał zdjęcie uszkodzonej kostki
fot. mat. prasowe

Martin Garrix odwołał wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie koncertu. Wszystko przez poważną kontuzję kostki, której nabawił się podczas występu w Las Vegas. Słynny DJ niefortunnie skoczył ze sceny i zerwał wszystkie więzadła w kostce. Martin Garrix musi przejść operację.

Kontuzja Martina Garrixa. Odwołuje wszystkie koncerty

Martin Garrix doznał bardzo poważnej kontuzji kostki. Holenderski DJ i producent poinformował, że musi odwołać wszystkie najbliższe koncerty. Nie jest bowiem w stanie obecnie występować.

23-latek zerwał wszystkie więzadła w kostce podczas koncertu w Las Vegas, który odbył się 25 maja. W pewnym momencie Martin Garrix zeskoczył ze swojego stołu dj-skiego i uszkodził górny staw skokowy. Mimo odczuwania bólu artysta kontynuował występ. Ostatecznie musiał jednak zakończyć koncert wcześniej i trafił pod opiekę lekarzy. Okazało się, że kontuzja jest na tyle poważna, że DJ będzie musiał przejść operację, jeśli chce zapobiec trwałemu uszkodzeniu kostki.

>> Kup BILETY na jesienna trasę koncertową Budki Suflera

Po feralnym upadku Martin Garrix pokazał w internecie zdjęcie uszkodzonej kostki. Trzeba przyznać, że kontuzja wygląda naprawdę poważnie.

Martin Garrix kostka
fot. Instagram (Martin Garrix)

Opublikował też oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym przyznaje, że jest mu bardzo przykro przez odwołane w najbliższych tygodniach koncerty.

Jestem zdruzgotany, że muszę odwołać koncerty, ponieważ nic nie czyni mnie szczęśliwym niż występy dla Was. To właśnie na scenie czuję się najlepiej, widząc, jak się uśmiechacie — napisał Holender.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK