Zamknij

Martwy Mata w mocnym teledysku "Szmata". "Jestem męską prostytutką" [WIDEO]

27.09.2021 15:58
Mata
fot. Kacper Kolenda/REPORTER/East News

Mata promuje swój najnowszy album "Młody Matczak" kolejnym klipem. Raper opublikował mocny teledysk do utworu "Szmata".

Mata już wkrótce doczeka się premiery swojego drugiego albumu studyjnego "Młody Matczak". Na tydzień przed wydaniem krążka, materiał osiągnął status podwójnej platyny. Preorder albumu, który ukaże się 1 października, zakupiono już przeszło 60 tysięcy razy.

Mata z klipem "Szmata" promującym album "Młody Matczak"

Jak widać, fanów Maty nie trzeba szczególnie zachęcać do kupna płyty idola, jednak raper aktywnie promuje swoje nowe wydawnictwo. Pierwszy singiel z "Młodego Matczaka" - "Patoreakcja" nie schodził z ust mediów przez kilka tygodni, kolejny - "Kiss cam (podryw roku)" trafił na listę Billboardu.

"La la la (oh oh)" został hitem tegorocznych wakacji a "Papudze", kompozycji nagranej z Quebo towarzyszyła premiera książki "Jak wychować rapera" napisana przez ojca Maty - Marcina Matczaka. Tym razem Młody Matczak opublikował mocny singiel "Szmata".

Mata z mrocznym i odważnym klipem do utworu "Szmata"

Piosence towarzyszy mroczny teledysk Maćka Adamczaka oraz bardzo odważny i szczery tekst autorstwa Michała. Klip rozpoczyna się kadrami, na których zwłoki Maty wiszą na haku w bagażniku ciężarówki. Utwór opowiada o ciemnych stronach sławy i tego, że coraz częściej czuje się w wielkim świecie jak tytułowa szmata.

W klipie wystąpił znany aktor Tomasz Dedek. Widzowie mogą znać artystę z kultowych filmów takich jak "Poranek kojota" czy "Psy", a także z serialu "Rodzina Zastępcza", gdzie wcielił się w rolę Jędruli.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]